Malířské kousky brouka Pytlíka

Malířské kousky brouka Pytlíka - Ondřej Sekora | Dcparkrx.org

...ista mu zničil krásnou malbu. Malířské kousky brouka Pytlíka Sekora Ondřej ... Malířské kousky brouka Pytlíka / Najlacnejšie knihy ... . Koupit knihu. O knize: Brouk Pytlík si otevřel školu kreslení a malování! Docela náhodou, protože musel napravit, co způsobil, když se snažil chudáčkovi motýlovi, který se právě líhl z kukly, nacpat zpátky křídla, a dočista mu zničil krásnou malbu. Naštěstí se mu ji ... Malířské kousky brouka Pytlíka 4.5. 8 recenzí ; Brouk Pytlík si otevřel školu kreslení a malování! Docela ... Malířské kousky brouka Pytlíka - Ondřej Sekora | Knihy.ABZ.cz ... .5. 8 recenzí ; Brouk Pytlík si otevřel školu kreslení a malování! Docela náhodou, protože musel napravit, co způsobil, když se snažil chudáčkovi motýlovi, který se právě líhl z kukly, nacpat zpátky křídla, a dočista mu zničil krásnou malbu. Naštěstí se mu to podařilo hbitě ... Kniha Malířské kousky brouka Pytlíka iba za 7,38 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o. Malířské kousky brouka Pytlíka Autor: Sekora, Ondřej Nakladatel: Knižní klub EAN: 9788024227719 ISBN: 978-80-242-2771-9 Popis: 1× kniha, vázaná, 80 stran, česky Rozměry: 16,5 × 24 cm Rok vydání: 2010 Trampoty brouka Pytlíka (1939) Malířské kousky brouka Pytlíka (1940) Kuře Napipi a jeho přátelé (1941) Uprchlík na ptačím stromě (1943) (oceněna na Světové výstavě EXPO '58 v Bruselu) Ferda cvičí mraveniště (1947) Kronika města Kocourkova (1947) Jak se uhlí pohněvalo (1949) Pohádka o stromech a větru (1949) Malířské kousky Brouka Pytlíka. 2019 · Pikola. 978-80-7617-327-9. Malířské kousky Brouka Pytlíka. 2010 · Knižní klub. 978-80-242-2771-9. Malířské kousky Brouka Pytlíka. 1930 · Josef Hokr. Autor a jeho další knihy. Ondřej Sekora česká, 1899 - 1967. Jak se sešit uzdravil 1968; V Pytlíkově biografii Malířské kousky Brouka Pytlíka, můžeme sledovat pouze krátké období Pytlíkovy pedagogické činnosti, ke které se dostal více méně náhodou, když poškodil líhnoucímu se motýlovi křídla. Nové kresby byly tak originální, ......

INFORMACE

AUTOR
Ondřej Sekora
DIMENZE
7,43 MB
NÁZEV SOUBORU
Malířské kousky brouka Pytlíka.pdf

POPIS

Brouk Pytlík si otevřel školu kreslení a malování! Docela náhodou, protože musel napravit, co způsobil, když se snažil chudáčkovi motýlovi, který se právě líhl z kukly, nacpat zpátky křídla, a dočista mu zničil krásnou malbu. Naštěstí se mu ji podařilo hbitě opravit, a pak už se mu zakázky jen hrnuly – tu naučil slimáka malovat, přestože nemá ručičky ani nožičky (hádejte jak!), pan Tesařík si zase nemohl vynachválit portrét s dlouhatánskými pravými žíněnými vousy a na Pytlíka si nepřišla ani Stužkonoska Vrbová, přestože se mu pořád ztrácela a zase objevovala. Jeho škola jen vzkvétala, i když broučci museli obědvat právě to, čemu se právě podobaly jejich malířské výtvory. Nakonec to všichni dotáhli nejméně na švestkové knedlíky. Ale nic se nemá přehánět a Pytlík byl nakonec rád, že vyvázl zpod pěstiček rozzuřených broučků se zdravými krovkami! Není divu, že se na něj tak rozzlobili! Přečtěte si, jak to všechno bylo, a uvidíte sami.

Chcete si přečíst knihu?Malířské kousky brouka Pytlíka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ondřej Sekora. Číst Malířské kousky brouka Pytlíka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY