Velké maličkosti

Velké maličkosti - Jodi Picoultová | Dcparkrx.org

.... 1 13. května. Dočetla jsem ji už před týdnem, ale stále si nejsem úplně jistá hodnocením ... Eva Vontorová: Každodenní velké maličkosti - YouTube ... . ... Kniha Velké maličkosti byla skutečně zajímavá a jsem si jistá, že na každém zanechá otisk, nebo nás přinejmenším donutí se zamyslet -nad společností, nad námi samotnými. Jodi Picoultová je perfektní vypravěčkou a v tomto příběhu nás o svých schopnostech opět přesvědčí. Veľké maličkosti predstavujú pozoruhodný výsledok tvrdej práce jednej z najlepších autori ... Velké maličkosti - Jodi Picoult - Megaknihy.cz ... . Veľké maličkosti predstavujú pozoruhodný výsledok tvrdej práce jednej z najlepších autoriek svojho žánru. Čoskoro aj vo filmovom spracovaní. Z anglického originálu preložil Patrick Frank. Dostupné verzie titulu. Veľké maličkosti: ... Velké maličkosti. Jodi Picoultová ... Hledáte Velké maličkosti od Jodi Picoultová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po ce...

INFORMACE

AUTOR
Jodi Picoultová
DIMENZE
12,34 MB
NÁZEV SOUBORU
Velké maličkosti.pdf

POPIS

Co byste poslechli vy – příkaz, nebo svoje svědomí? Ruth je zkušená sestra pracující na novorozeneckém oddělení. Svého syna vychovává sama, neboť je vdovou po válečném hrdinovi. Nyní stojí před soudem, protože ji obvinili ze smrti novorozence – syna bílého amerického fašisty. Ruth je totiž černoška. Je však v tomto případu důležité, jakou má kdo pleť? Nebo je to jenom zástěrka pro předsudky a přesvědčení, které řídí životy nás všech?

Chcete si přečíst knihu?Velké maličkosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jodi Picoultová. Číst Velké maličkosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY