Neodolatelné síly

Neodolatelné síly - Danielle Steel | Dcparkrx.org

...let ve spokojeném manželství. Třebaže na sebe mají vzhledem k náročným profesím málo času, daří se jim udržovat jejich vztah živý ... Danielle Steel - Wikipedie ... . Když Meredith dostane vynikající pracovní nabídku, odstěhuje se do San Franciska a Steve ji tam má následovat. Nečekané komplikace ... Hledáte Neodolatelné síly od Danielle Steelová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Neodolatelné síly . Danielle Steel; Danielle Steel . 4,6 . Sledovať autora . Biografie a životopisy Cudzojazyčná ... Kniha: Neodolatelné síly (Danielle Steel) | Martinus ... . 33 prodejen po celé ČR Neodolatelné síly . Danielle Steel; Danielle Steel . 4,6 . Sledovať autora . Biografie a životopisy Cudzojazyčná literatúra Trilery Romány. Patrí medzi najpopulárnejšie autorky na svete a doposiaľ sa predalo 350 mil výtlačkov jej románov. Dlhý zoznam medzinárodných bestsellerov obsahuje tituly Rodinný album, Cesta domov ... Kniha Neodolatelné síly iba za 10,01 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o. Neodolatelné síly - Danielle Steel. Steve a Meredith žijí už čtrnáct let ve spokojeném manželství. Třebaže na sebe mají vzhledem k náročným profesím... Neodolatelné síly Steve a Meredith Whitmanovi mají i po čtrnácti letech šťastné manželství. Meredith je investiční bankéřka a právě dosáhla na kariérní vrchol - nabídli jí místo ve špičkové firmě na Wall Street. Její manžel, lékař, ji podporuje, přestože to znamená stěhování do vzdáleného New Yorku. ... Steve a Meredith žijí v ideálním manželství ale právě pomalu a neznatelně je od sebe oddělují neviditelné síly. Ale jak jinak mohl tento příběh dopadnout ,když je Meredith denně ve styku s okouzlujícím sympaťákem Calanem. Zcela nová, nečtená a zachovalá kniha. V případě zájmu mohu zaslat fotografie na e-mail. V nabídce mám více knih této autorky. :) - informace k inzerátu... Neodolatelné síly 2000 The Wedding: Svatba 2000 The House On Hope Street: Síla odvahy 2000 Journey: Procitnutí 2001 Lone Eagle: Osamělý orel 20...

INFORMACE

AUTOR
Danielle Steel
DIMENZE
9,30 MB
NÁZEV SOUBORU
Neodolatelné síly.pdf

POPIS

Steve a Meredith žijí už čtrnáct let ve spokojeném manželství. Třebaže na sebe mají vzhledem k náročným profesím málo času, daří se jim udržovat jejich vztah živý. Když Meredith dostane vynikající pracovní nabídku, odstěhuje se do San Franciska a Steve ji tam má následovat. Nečekané komplikace ho ale zdrží v New Yorku a tak se manželé náhle musí naučit žít odloučeně. Pomalu a téměř neznatelně je neviditelné síly začnou od sebe odtahovat.

Chcete si přečíst knihu?Neodolatelné síly ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Danielle Steel. Číst Neodolatelné síly Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY