Zvířata také milují - O flirtování, rozmnožování a rodičovství

Zvířata také milují - O flirtování, rozmnožování a rodičovství - Katharina von der Gathenová, | Dcparkrx.org

...ace a je to zpravidla první vědní obor, který dítě uchvátí a touží jí blíže poznat, ať už se jedná o květiny nebo zvířata ... Zvířata také milují - O flirtování, rozmnožování a rodičovství ... . Nikdy nevíte, zda se z Vašeho dítěte nestane slavný vědec přírodovědec :) Zvířata také milují - O flirtování, rozmnožování a rodičovství - von der Gathen Katharina, Kuhl Anke . Mají pavouci děti? Může být zvíře gay nebo lesba? Jak to dělají sloni? A co hadi? Vše, co vaše děti chtěly vědět o sexu ve zvířecí říši a nebály se zeptat, najdou právě v této knize. Zvířata také milují - O flirtování, rozmnožování a rodičovství. 239 Kč. Jana Šárová, finanční oddělení: „Zvířata ta ... Zvířata také milují | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Zvířata také milují - O flirtování, rozmnožování a rodičovství. 239 Kč. Jana Šárová, finanční oddělení: „Zvířata také milují. Chci si to prohlédnout s malým synem. Myslím, že to je vícegenerační kniha, která nás může sblížit. Já jsem si jí už listovala a víte, že orangutani kojí osm let?...

INFORMACE

AUTOR
Katharina von der Gathenová,
DIMENZE
12,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Zvířata také milují - O flirtování, rozmnožování a rodičovství.pdf

POPIS

Mají pavouci děti? Může být zvíře gay nebo lesba? Jak to dělají sloni? A co hadi? Vše, co vaše děti chtěly vědět o sexu ve zvířecí říši a nebály se zeptat, najdou právě v této knize. Milí dospělí, již nemusíte tápat a složitě hledat vysvětlení pro své děti. Stačí jen zalistovat. Například se dozvíte: * jak se zvířata ucházejí o své partnery a jak se hledají navzájem, * jaké mají obvyklé i neobvyklé sexuální praktiky, * jak se rodí mláďata. Od neškodných i velice nepříjemných triků, geniálních genitálií přes důmyslná těhotenství až po nejsladší mláďata na světě.

Chcete si přečíst knihu?Zvířata také milují - O flirtování, rozmnožování a rodičovství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Katharina von der Gathenová,. Číst Zvířata také milují - O flirtování, rozmnožování a rodičovství Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY