Prohnaný: Kroniky železného druida 1

Prohnaný: Kroniky železného druida 1 - Kevin Hearne | Dcparkrx.org

...m čase na sebe bere zvířecí podobu a vyráží na lov se svým irským vlkodavem ... Kroniky železného druida 1: Prohnaný | | Palmknihy - e ... ... . ... Kroniky železného druida 1: Prohnaný. Kroniky železného druida 1. HEARNE Kevin. Info: Laser-books, 2012 (1.) - brož., 272 str. Z angl. přel. R. Tilcer EAN: 9788071933526 ISBN: 978-80-7193-352-6 Edice: Style. Hodnocení: ... Kniha Prohnaný přináší napínavý příběh druida, který se snaží vyhnout hněvu jednoho ze starých irských bohů. ... Hearne Kevin - Kroniky železného druida 01 - Prohnaný. ... Pátá kniha cyk ... Kroniky železného druida 1: Prohnaný | | Palmknihy - e ... ... . ... Hearne Kevin - Kroniky železného druida 01 - Prohnaný. ... Pátá kniha cyklu Kroniky Železného druida - série o Atticovi O´Sullivanovi, posledním druidovi a nejzábavnějším, nejšílenějším a nejzapamatovatelnějším hrdinovi urban fantasy od dob Harryho Dresdena! Po dvanácti letech utajené výuky je Granuaile kon... Nakladatelství Laser-books vydalo v rámci nové edice „Style" první díl s názvem Prohnaný, který je debutovým románem z knižní série Kroniky železného druida. Druhý díl s názvem Proklatý by měl vyjít do konce letošního roku. 1. díl série: Kroniky železného druida • Vydání: Laser-books, 2012 • brožovaná vazba • 272 stran • Databazeknih: 84% 219,- € Není skladem Objednejte nyní, zboží doručíme, jakmile bude k mání (cca do týdne). Kevin Hearne: Prohnaný (KRONIKY ŽELEZNÉHO DRUIDA I) Atticus O'Sullivan, poslední druid, si poklidně žije v Arizoně, provozuje okultní knihkupectví a ve volném čase na sebe bere zvířecí podobu a vyráží na lov se svým irským vlkodavem. Sousedé a zákazníci ho znají jako pěkného potetovaného jednadvacetiletého Ira ......

INFORMACE

AUTOR
Kevin Hearne
DIMENZE
10,68 MB
NÁZEV SOUBORU
Prohnaný: Kroniky železného druida 1.pdf

POPIS

Atticus O'Sullivan, poslední druid, si poklidně žije v Arizoně, provozuje okultní knihkupectví a ve volném čase na sebe bere zvířecí podobu a vyráží na lov se svým irským vlkodavem. Sousedé a zákazníci ho znají jako pěkného potetovaného jednadvacetiletého Ira - ale ve skutečnosti nemá jednadvacet let, ale jednadvacet století. Nemluvě o tom, že čerpá sílu ze země, oplývá břitkým rozumem a nosí ještě břitčí meč známý jako Fragarach neboli Odpovídač. Po tom však touží jeden pořádně naštvaný keltský bůh, který prohání Attika po celá staletí. Nyní ho konečně vystopoval a Atticus bude potřebovat všechnu svoji sílu a k tomu pomoc svůdné bohyně smrti, upířího a vlkodlačího právníka, sexy barmanky a trochu toho starého dobrého irského štěstí, aby se mu podařilo nakopat pár keltských zadků a zachránit si krk.

Chcete si přečíst knihu?Prohnaný: Kroniky železného druida 1 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kevin Hearne. Číst Prohnaný: Kroniky železného druida 1 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY