Věčný plamen

Věčný plamen - Daniel Levin | Dcparkrx.org

...ntru města na Titově ulici a dokončen byl 6 ... Věčný plamen ... . dubna 1946, na první výročí osvobození města od fašistické chorvatsko-německé okupace.. Plamen je umístěn u výklenku budovy, ve kterém je ... Věčný plamen. Slunce vstupuje do znamení Střelce 22. 11. 2019 v 15:59. Po celou dobu jeho pobytu v tomto znamení bude ubývat denního světla a temnější část dne se bude prodlužovat, proto je nutné mít v sobě víru, že světlo úplně nezmizí a optimismus, že se k nám opět navrátí. This page was last edited on 3 November 2018 ... Věčný plamen ... . This page was last edited on 3 November 2018, at 09:06. Files are available under licenses specified on their description page. All structured data from the file and property namespaces is a...

INFORMACE

AUTOR
Daniel Levin
DIMENZE
8,31 MB
NÁZEV SOUBORU
Věčný plamen.pdf

POPIS

Řím. V dutině antického sloupu nalezli archeologové mumifikované tělo mladé ženy, jejíž záhadné tetování odkazuje hluboko do starověku. Jeruzalém. Pod Skalním chrámem, přímo v lokalitě, kterou tři světová náboženství považují za nejposvátnější místo, probíhají nezákonné vykopávky. Mohly by spolu tyto dvě události souviset? Ve stejné době přijíždí do Říma mladý americký právník Jonathan Marcus. Kdysi zde studoval klasickou historii, ale slibnou kariéru musel nedobrovolně opustit, přesto dnes patří k nejvyhledávanějším konzultantům mezi obchodníky s uměním. Má pro svého zákazníka prozkoumat fragmenty starověké kamenné mapy, ale při práci narazí na nečekaný objev: do kamene kdysi někdo vytesal tajné poselství. Vzkaz z dávných věků mu připomene zmařenou kariéru a osloví ho natolik, že se vydá na nebezpečnou pouť, aby objevil předmět, po němž dvě tisíciletí prahly nejmocnější říše světa. V labyrintu pod římským Koloseem i ve starověkých tunelech biblického Jeruzaléma postupně nalézá stopy starověké špionážní sítě, jejímž cílem byla ochrana onoho artefaktu, ale také stopy bezohledného spiknutí z dnešních dnů, které naopak usiluje o zničení vzácné památky a potažmo o vymazání veškerých důkazů o historii židovství a křesťanství v okolí posvátné Chrámové hory.

Chcete si přečíst knihu?Věčný plamen ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniel Levin. Číst Věčný plamen Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY