Prohnaný: Kroniky železného druida 1

Prohnaný: Kroniky železného druida 1 - Kevin Hearne | Dcparkrx.org

...icus O'Sullivan, poslední druid, si poklidně žije v Arizoně, provozuje okultní knihkupectví a ve volném čase na sebe bere zvířecí podobu a vyráží na lov se svým irským vlkodavem ... Kroniky železného druida 1: Prohnaný | | Palmknihy - e ... ... . Kroniky železného druida 1 - Prohnaný. ... 1. Kúp si knihu v papierovej podobe (zaplatíš vydavateľovi) a potom si ju stiahni z pirátskej stránky. 2. Stiahni si knihu z pirátskej stránky a následne pošli primeranú sumu vydavateľovi (primeraná je cca 50% ceny papierového zväzku alebo viac) 3. Kúp si ebook na Amazone. Prohnaný Kroniky železného druida 1. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hod ... Kroniky železného druida 1: Prohnaný | | Palmknihy - e ... ... . Kúp si ebook na Amazone. Prohnaný Kroniky železného druida 1. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Title: Kroniky železného druida: Prohnaný - Kevin Hearne epub fb2 PDF Created Date: 1/22/2018 8:26:36 AM Prohnaný (Kroniky železného druida 1), Kevin Hearne Žánr fantasy už vykradl, zpotvořil a sám vymyslel tolik mytologií, že se to už ani nedá počítat. Kevin Hearne se zaměřil na jeden z mála motivů, kterým se fantasy zatím vyhýbala. Atticus O'Sullivan, poslední druid, si poklidně žije v Arizoně, provozuje okultní knihkupectví a ve volném čase na sebe bere zvířecí podobu a vyráží na lov se svým irským vlkodavem. Prohnaný: Kroniky železného druida 1 Kevin Hearne Nakladatel: Laser-books 2012 Prohnaný (Kroniky železného druida) Kevin Hearne • Laser books, 2012 • 1. díl série. 4,7 15x ... Pátá kniha cyklu Kroniky Železného druida - série o Atticovi O´Sullivanovi, posledním druidovi a nejzábavnějším, nejšílenějším a nejzapamatovatelnějším hrdinovi urban fantasy od dob Harryho Dresdena! ... Kroniky železného druida 1 - Prohnaný, Hearne Kevin . Název: Kroniky železného druida 1 - Prohnaný ... Kevin Hearne - Kroniky železného druida #1: Prohnaný 0. By Schefik on 25.1.2019 Knihy . ANOTACE: Atticus O'Sullivan, poslední druid, si poklidně žije v Arizoně, provozuje okultní knihkupectví a ve volném čase na sebe bere zvířecí podobu a vyráží na lov se svým irským vlkodavem. Sousedé a zákazníci ho znají jako ... Prohnaný: Kroniky železného druida 01 259,-210,-Skladem 1 ks. Koupit. Prohnaný: Kroniky železného druida 01 První kniha řady Style. Atticus O'Sullivan, poslední druid, si poklidně žije v Arizoně, provozuje okultní knihkupec...

INFORMACE

AUTOR
Kevin Hearne
DIMENZE
4,58 MB
NÁZEV SOUBORU
Prohnaný: Kroniky železného druida 1.pdf

POPIS

Atticus O'Sullivan, poslední druid, si poklidně žije v Arizoně, provozuje okultní knihkupectví a ve volném čase na sebe bere zvířecí podobu a vyráží na lov se svým irským vlkodavem. Sousedé a zákazníci ho znají jako pěkného potetovaného jednadvacetiletého Ira - ale ve skutečnosti nemá jednadvacet let, ale jednadvacet století. Nemluvě o tom, že čerpá sílu ze země, oplývá břitkým rozumem a nosí ještě břitčí meč známý jako Fragarach neboli Odpovídač. Po tom však touží jeden pořádně naštvaný keltský bůh, který prohání Attika po celá staletí. Nyní ho konečně vystopoval a Atticus bude potřebovat všechnu svoji sílu a k tomu pomoc svůdné bohyně smrti, upířího a vlkodlačího právníka, sexy barmanky a trochu toho starého dobrého irského štěstí, aby se mu podařilo nakopat pár keltských zadků a zachránit si krk.

Chcete si přečíst knihu?Prohnaný: Kroniky železného druida 1 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kevin Hearne. Číst Prohnaný: Kroniky železného druida 1 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY