Kam se poděl můj sýr?

Kam se poděl můj sýr? - Kenneth Blanchard, | Dcparkrx.org

...: Kam se poděl můj sýr? - Spencer Johnson ... RECENZE knihy, Kam se poděl můj Sýr? Spencer Johnson - YouTube ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... "Žádný Sýr! Žádný Sýr!" křičel, jako by věřil, že když bude hlasitě křičet, někdo Sýr vrátí." "Kam se poděl můj sýr?" naříkal. Nakonec se rozkročil, dal ruce v bok, tv ... Kam se poděl můj Sýr? - Johnson Spencer | Knihy Dobrovský ... . Nakonec se rozkročil, dal ruce v bok, tvář mu zrudla a on zoufale zvolal: "To není fér!" Beňo kroutil nedůvěřivě hlavou. I on se spoléhal, že v Sýrové stanici C najde svůj Sýr. Kam se poděl můj sýr? book. Read 11,494 reviews from the world's largest community for readers. Jedná se o podobenství, které odhaluje hluboké pravdy o z... Hledáte Kam se poděl můj Sýr? od Johnson Spencer? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kam se poděl můj Sýr? Autor: Johnson, Spencer Nakladatel: Pragma EAN: 9788072059423 ISBN: 80-7205-942-4 Originál: Who Moved My Cheese. For Teens Překlad: Brázda, Jan Popis: 1× kniha, vázaná, 99 stran, česky Rozměry: 13 × 20,5 cm Rok vydání: 2004 (1. vydání) Kam se poděl můj sýr? Martin Zahálka, Spencer Johnson M.D.. Zahraniční literatura Osobní rozvoj. Co byste udělali, kdybyste se nebáli změny? Každý hledáme svůj „sýr", abychom byli šťastní, ale občas zapomínáme, že pokud budeme dělat věci stále stejně,... Kenneth Blanchard, Spencer Johnson - Kam se poděl můj sýr? Audio ukázka. Ukázka. 00:05:00. Ke stažení . Kam se poděl můj sýr? ... Hledáte Kam se poděl můj sýr? od Johnson Spencer,Kenneth Blanchard? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kam se poděl můj sýr - Spencer Johnson. Úžasný způsob, jak se vyrovnat se změnami. #osobnírozvoj. #motivace. 229 Kč ... Kam se poděl můj sýr? Kam se poděl můj sýr? kliknutím zvětšíte. ks. Kód: 0040718: Nakladatel: Euromedia Group, a.s. Cena s DPH : 173,- Kč ... Kam se poděl můj sýr? Autor: Blanchard, Kenneth a Johnson, Spencer Nakladatel: Pragma EAN: 9788076173002 ISBN: 978-80-7617-300-2 Originál: Who Moved My Cheese Popis: 1× kniha, vázaná, 88 stran, česky Rozměry: 13 × 20,6 cm Rok vydání: 2019 (2. vydání) Audiokniha Kam se poděl můj sýr? přináší úžasný způsob, jak se vyrovnat se změnami ve vaší práci a vašem životě. Co byste udělali, kdybyste se nebáli změny? Každý hledáme svůj „sýr", abychom byli šťastní, ale občas zapomínáme, že pokud budeme dělat věci stále stejně, dostaví se opět stejný výsledek. Kam se poděl můj sýr? je nejen hezky jednoduše napsaná, ale Martin Zahálka ji ještě hezčeji vypráví (domyslete si, prosím, špetku sarkasmu). Všichni jsme jakoby myšky - trošku hloupé, ale i zvídavé, jsme v nesnázích či složité situaci (proč bychom jinak po téhle knize sáhli?) a všichni chceme...

INFORMACE

AUTOR
Kenneth Blanchard,
DIMENZE
7,61 MB
NÁZEV SOUBORU
Kam se poděl můj sýr?.pdf

POPIS

Zábavný a poučný příběh o čtyřech zajímavých postavičkách, které žijí v „Bludišti“, kde hledají „Sýr“. Sýr je metaforou toho, co v životě chceme, ať už je to zaměstnání, partnerský vztah, peníze, dům, svoboda, dobré zdraví, společenské uznání nebo duševní vyrovnanost. Bludiště je místo, kde hledáme to, co chceme. Postavičky v příběhu čelí náhlé změně. Jedna z nich se nakonec vyrovná se změnou úspěšně a napíše na zeď bludiště, co se naučila. Až uvidíte nápis na zdi, naučíte se přistupovat ke změnám novým způsobem, jenž zmírní stres ve vašem životě. Knihu můžete přečíst za hodinu, ale její hluboká moudrost vám zůstane na celý život.

Chcete si přečíst knihu?Kam se poděl můj sýr? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kenneth Blanchard,. Číst Kam se poděl můj sýr? Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY