Jídelníček kojenců a malých dětí: 4., aktualizované vydání

Jídelníček kojenců a malých dětí: 4., aktualizované vydání - Martin Gregor, | Dcparkrx.org

...-8 Popis: 1× kniha, brožovaná, 216 stran, česky Rozměry: 14,5 × 20,8 cm Rok vydání: 2019 (4 ... Kniha: Jídelníček kojenců a malých dětí | Knihy.ABZ.cz ... . aktualizované vydání) Vyhledávaná příručka o výživě malých dětí vychází již ve čtvrtém vydání. Najdete v ní pravidla zdravé dětské stravy, receptář jídel pro kojence a batolata, informace o kojení, praktické pediatrické rady, jídelníček pro obézní děti, originální recepty vegetariánských jídel a nejnovější poznatky o potravinových alergiích. Jídelníček kojenců a malých dětí: 3., doplněné a aktualizované vydání Martin Gregora, ... Jídelníček kojenců a malých dětí - Martin Gregor, Dana ... ... . Jídelníček kojenců a malých dětí: 3., doplněné a aktualizované vydání Martin Gregora, Dana Zákostelecká Jídelníček kojenců a malých dětí Autor: Gregor, Martin a Zákostelecká, Dana Nakladatel: Grada EAN: 9788024747736 ISBN: 978-80-247-4773-6 Popis: 1× kniha, brožovaná, 192 stran, česky Rozměry: 13,7 × 20,7 cm Rok vydání: 2014 (3. doplněné vydání) Jídelníček kojenců a malých dětí Publikace přináší nejen množství praktických rad, ale také výčet pravidel pro přípravu zdravé racionální dětské stravy, základní informace o jednotlivých... 4., aktualizované vydání Kniha, podle které lze opravdu zdravě vařit pro nejmenší děti! Zkušený pediatr a autor řady publikací o péči o malé děti poskytuje důležitá, a především praktická doporučení pro přípravu racionální dětské stravy. Nechybí bohatý receptář pokrmů. Vyhledávaná příručka o výživě malých dětí vychází již ve čtvrtém vydání Jídelníček kojenců a malých dětí Kniha, podle které lze opravdu zdravě vařit pro nejmenší děti! Pokud vám není lhostejné, jak se vaše dítě od útlého věku stravuje, je tato příručka určena právě... Vyhledávaná příručka o výživě malých dětí vychází již ve čtvrtém vydání. Najdete v ní pravidla zdravé dětské stravy, receptář jídel pro kojence a batolata, informace o kojení, praktické pediatrické rady, jídelníček pro obézní děti, originální recepty vegetariánských jídel a nejnovější poznatky o potravinových alergiích. Jídelníček kojenců a malých dětí: 4., aktualizované vydání (978-80-247-4737-8) Kniha - autor Martin Gregora; Dana Zákostelecká, 216 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Vyhledávaná příručka o výživě malých dětí vychází již ve čtvrtém vydání. Jídelníček kojenců a malých dětí E-kniha - titul je dostupný na okamžité stia...

INFORMACE

AUTOR
Martin Gregor,
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Jídelníček kojenců a malých dětí: 4., aktualizované vydání.pdf

POPIS

Vyhledávaná příručka o výživě malých dětí vychází již ve čtvrtém vydání. Najdete v ní pravidla zdravé dětské stravy, receptář jídel pro kojence a batolata, informace o kojení, praktické pediatrické rady, jídelníček pro obézní děti, originální recepty vegetariánských jídel a nejnovější poznatky o potravinových alergiích. Jistě také oceníte, že autor přistupuje k problematice výživy prakticky a s nadhledem.

Chcete si přečíst knihu?Jídelníček kojenců a malých dětí: 4., aktualizované vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Gregor,. Číst Jídelníček kojenců a malých dětí: 4., aktualizované vydání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY