Příběhy víly Březinky

Příběhy víly Březinky - Lenka Svobodová (Vydrová) | Dcparkrx.org

...esky Rozměry: 16,7 × 24 cm Rok vydání: 2019 (2 ... Lenka Svobodová: Příběhy víly Březinky - Nakladatelství Kazda ... . vydání) Název: Příběhy víly Březinky. Autor: Lenka Svobodová. Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Pohádky, pověsti - předškoláci; Děti do 10 let › Pohádky, pověsti; ISBN: 978-80-905788-4-5. EAN: 9788090578845. Objednací kód:- Objednávejte knihu Příběhy víly Březinky v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% sp ... Příběhy víly Březinky - Vydrová Lenka od 188 Kč - Heureka.cz ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Příběhy víly Březinky jsou pohád-kovým vyprávěním o lesní víle, která se stane součástí lidské rodi-ny. S Aničkou, Lukášem a jejich rodiči zažívá víla Březinka různé příhody a vypráví jim o životě zví-řat, stromů a lesních bytostí. Občas Příběhy víly Březinky Není skladem 235,00 Kč Kompletní specifikace Knížka je pohádkovým vyprávěním o lesní víle, která se stane součástí lidské rodiny. S Aničkou, Lukášem a jejich rodiči zažívá víla Březinka různé příhody a vypráví jim o životě zvířat, stromů a lesních bytostí. Kniha Příběhy víly Březinky ... Moc pěkná knížka, věřím, že víly a skřítci existují, moc se mi líbily příběhy o koních. :) ditul. 2 08.09.2017. Moc pěkný příběh víly a dětí, který učí i lásce k přírodě... Doporučujeme. Harry Potter a Fénixův řád. Lenka Svobodová: Příběhy víly Březinky Kód: K103. Akce 4 hodnocení Značka: Nakladatelství KAZDA. 298 Kč -30 % 298 Kč -30 % 209 Kč ... Příběhy víly Březinky otevírají zcela originální pohled, který nám lidem zůstává většinou ukrytý, totiž vidění světa kolem nás prostřednictvím jedné neobyčejné víly. Díky ní se před námi rozvinou krásy přírody i jejích zvířecích obyvatel. Hledáte Příběhy víly Březinky od Vydrová Lenka? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Knížka je pohádkovým vyprávěním o lesní víle, která se stane součástí lidské rodiny. S Aničkou, Lukášem a jejich rodiči zažívá víla Březinka různé příhody a vypráví jim o životě zvířat, stromů a le...

INFORMACE

AUTOR
Lenka Svobodová (Vydrová)
DIMENZE
5,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Příběhy víly Březinky.pdf

POPIS

Knížka je pohádkovým vyprávěním o lesní víle, která se stane součástí lidské rodiny. S Aničkou, Lukášem a jejich rodiči zažívá víla Březinka různé příhody a vypráví jim o životě zvířat, stromů a lesních bytostí. Občas použije i nějaké to kouzlo, ale většinou si vystačí s bystrým úsudkem a láskyplným přístupem ke všemu živému. Pomůže z nesnází nejen členům své nové rodiny, ale třeba také klisně, která přivádí na svět hříbě. Nastanou však i chvíle, kdy se do potíží dostane ona sama – a tu se ukáže charakter jejích nových přátel. Kniha je chvílemi napínavým, poučným, ale především laskavým počtením pro mladé čtenáře s otevřenou myslí. Lenka Vydrová žije s manželem na malé farmě v krásné přírodě Českého ráje. V pracovním životě se věnuje vzdělávání mladé generace. Tato knížka je jejím prvním počinem na poli pohádek.

Chcete si přečíst knihu?Příběhy víly Březinky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lenka Svobodová (Vydrová). Číst Příběhy víly Březinky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY