Je to i můj život

Je to i můj život - Jodi Picoultová | Dcparkrx.org

...09, spadající do žánrů drama a komedie ... Brooke Hogan - Its my life lyrics + Czech translation ... . V hlavních rolích Abigail Breslin, Walter Raney a Sofia Vassilieva. Režie: Nick CassavetesCo drží rodinu pohromadě? Nick Cassavetes, režisér zápisníku jedne lásky Johna Q., v tomto filmu o milující rodině, zkoušené -... Hasičstvo je můj život, Kosice, Slovakia. 12,376 likes · 1,444 talking about this. Každý hasič ať už profesionál nebo dobrovolný je vlastně hrdina protože jen my jdeme tam odkud všichni... Je to i můj život ... Takový život ... Je to i můj život - Wikipedie ... ... Je to i můj život ... Takový život totiž připomíná tanec v minovém poli a čekání na jednu jedinou, leč osudovou chybu. Evelyn je navíc těhotná a termín porodu se kvapem blíží. A některé životní události se bez křiku jednoduše neobejdou.(CinemArt) 75%; Kniha: Je to i můj život Autor: Jodi Picoultová Hlavní osobou příběhu je třináctiletá Anna, dítě, které rodiče cílevědomě počali po zjištění, že jejich starší dcera Kate trpí leukémií a bude potřebovat pro svůj další ... Je to i můj život Autor: Picoultová, Jodi Nakladatel: Ikar EAN: 9788024932316 ISBN: 978-80-249-3231-6 Originál: My Sister´s Keeper Překlad: Fraisová, Alexandra Popis: Elektronická kniha, 416 stran, bez zabezpečení DRM, 0,6 MB ePUB, 1,3 MB Mobi, česky Rok vydání: Je to i můj život Filmy ø 73.2% / 68 × vyzkoušeno; Madagaskar - FILM Filmy ø 58% / 1865 × vyzkoušeno; Doplňte jméno herce/herečky Herci ø 82.8% / 68999 × vyzkoušeno; hudbu složil slova napsal Filmy ø 80.3% / 377 × vyzkoušeno; Harry Potter 6.díl Filmy ... Je to i můj život; Je to i můj život. Jun. 26, 2009 109 Min. Your rating: 0. 0 0 votes. Drama. 0. Add to favorites. 0. I saw it. Info; Cast; Video trailer Synopsis. Anna (Abigail Breslin) se narodila za jediným účelem - aby byla vhodnou dárkyní orgánů pro svou starší sestru Kate, trpící již od dvou let leukémií. ... Je to i můj život sa v najbližších dňoch nevysiela. Tipy na tento týždeň JOJ Cinema 19.5/Ut/ o 20:15 Film týždňa: Kovboji a votrelci Cudzinec, ktorý sa prebral z bezvedomia neďaleko mesta Absolution, si vôbec nič nepamätá. Je to i můj život by annamusilova - 21:26 Ráda bych napsala jenom to, ať neváháte a knížku si jednoduše přečtete, protože ono by to i stačilo. Tenhle román mě pohltil, Jodi Picoult je úžasná, obdivuhodná spisovatelka, a já se do jejího příběhu bezmezně zamilovala, a právě proto ji nemohu odbýt jedním řádkem, i ......

INFORMACE

AUTOR
Jodi Picoultová
DIMENZE
8,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Je to i můj život.pdf

POPIS

Anna není nemocná, ale jako by byla. Ve třinácti letech má za sebou nespočet chirurgických zákroků, nemocničních pobytů, transfuzí, injekcí – jen proto, aby její starší sestra mohla žít. U Kate totiž ve dvou letech propukla leukémie a její rodiče se rozhodli pro další dítě, aby pro nemocnou dceru získali dárce kostní dřeně. Anna byla počata ve zkumavce a lékaři vybrali embryo, které bylo pro Kate jako dárce geneticky vhodné. Jenže v rodině, kde se všichni soustředí na vážně nemocné dítě, si Anna připadá jenom jako dárce. A tak se jednoho dne vzepře způsobem, který šokuje všechny okolo, ale v důsledku i ji samotnou. Rozhodne se, že už nebude jenom výrobcem buněk, že má nárok být vnímána jako lidská bytost. A když to nepůjde jinak, domůže se práva na vlastní tělo a život i před soudem. V této fascinující povahové studii rámované strhujícím příběhem zkoumá Jodi Picoultová reakce a rozhodnutí lidí v těžké životní situaci, a klade mnoho otázek, na něž se jen těžko hledají odpovědi. Mají rodiče právo nutit zdravé dítě podstupovat bolestivé a někdy riskantní zákroky, aby zachránili to nemocné? Když využijete jedno dítě, protože představuje jedinou naději na záchranu toho druhého, jste dobrá matka, nebo je to přesně naopak? Kontroverzní téma podává autorka – jak je ostatně jejím zvykem – citlivě, bez přehnaného sentimentu či moralistního poučování.

Chcete si přečíst knihu?Je to i můj život ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jodi Picoultová. Číst Je to i můj život Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY