Kolem světa za 80 stromy

Kolem světa za 80 stromy - Lucille Clerc | Dcparkrx.org

...dru libanonskému - vezmeme vás na ilustrovanou pouť za stromy, které jsou základem historie, ovlivňují generace lidí, duchovní život i folklor ... Willy Fog na cestě kolem světa - 1. část - YouTube ... . Úžasná kniha, která vám objasní, jak klíčovou roli stromy hrají v každé oblasti lidského života. Autor, odborník na stromy, Jonathan Drori v této knize vysvětlí, jakou roli hrají stromy v každodenním životě člověka - od romantické role až po ty politováníhodné. Cestou za 80 stromy se mimo jiné zastavíme u berlínských lip, které každý rok v době květu očarují zamilované Němce i hladové včely, d ... Kniha: Kolem světa za 80 stromy | Knihy.ABZ.cz ... . Cestou za 80 stromy se mimo jiné zastavíme u berlínských lip, které každý rok v době květu očarují zamilované Němce i hladové včely, dále se zastavíme na elegantních ulicích Londýna ... Grada Kolem světa za 80 stromy Ostatní knihy . Autor, odborník na stromy, Jonathan Drori v této knize vysvětlí, jakou roli hrají stromy v každodenním životě člověka - od romantické role až po ty politováníhodné. Cestou za 80 stromy se mimo jiné z... Kolem světa za 80 stromy - Jonathan Drori. Autor, odborník na stromy, Jonathan Drori v této knize vysvětlí, jakou roli hrají stromy v každodenním... Kolem světa za 80 stromy. Lucille Clerc, Jonathan Drori. Grada Publishing. Od posvátného indického banyánu k voňavému cedru libanonskému - vezmeme vás na ilustrovanou pouť za stromy, které jsou základem historie, ovlivňují generace lidí, duchovní život i folklor. Úžasná kniha, která vám objasní, jak klíčovou roli stromy ... Kolem světa za 80 stromy 12,50 € 7,40 € Ihneď k čítaniu Kúpiť Autor, odborník na stromy, Jonathan Drori v této knize vysvětlí, jakou roli hrají stromy v každodenním životě člověka - od romantické role až po ty politováníhodné. Anotace: Kolem světa za 80 stromy Od posvátného indického banyánu k voňavému cedru libanonskému - vezmeme vás na ilustrovanou pouť za stromy, které jsou základem historie, ovlivňují generace lidí, duchovní život i folklor. Úžasná kniha, která vám objasní, jak klíčovou roli stromy hrají v každé oblasti lidského života. Kolem světa za 80 stromy Autor, odborník na stromy, Jonathan Drori v této knize vysvětlí, jakou roli hrají stromy v každodenním životě člověka od romantické role až po ty politováníhodné. Cestou za 80 stromy se mimo jiné zastavíme u berlínských lip, které každý rok v době květu o …...

INFORMACE

AUTOR
Lucille Clerc
DIMENZE
3,34 MB
NÁZEV SOUBORU
Kolem světa za 80 stromy.pdf

POPIS

Autor, odborník na stromy, Jonathan Drori v této knize vysvětlí, jakou roli hrají stromy v každodenním životě člověka – od romantické role až po ty politováníhodné. Cestou za 80 stromy se mimo jiné zastavíme u berlínských lip, které každý rok v době květu očarují zamilované Němce i hladové včely, dále se zastavíme na elegantních ulicích Londýna dlážděných dřevem eukalyptu a také v kalifornských lesích u vysokých sekvojí. Na každé zastávce se dozvíte neuvěřitelné, ale pravdivé příběhy – od mumifikovaných mnichů až po kozy šplhající na stromy a mírně radioaktivní ořechy. Každý strom doplňuje nádherná ilustrace Lucille Clercové. Richard Deverell, ředitel Královských botanických zahrad v Kew o knize napsal: "Úchvatné životopisy neobyčejných stromů. Každou stranou prosvítá úžas nad rozmanitostí světa přírody."

Chcete si přečíst knihu?Kolem světa za 80 stromy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucille Clerc. Číst Kolem světa za 80 stromy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY