Krev, pot a pixely: Příběhy vítězství a šílenství ze zákulisí vývoje videoher

Krev, pot a pixely: Příběhy vítězství a šílenství ze zákulisí vývoje videoher - Jason Schreier | Dcparkrx.org

...voje videoherDokončit hru je pro hráče výzva ... Jason Schreier: Krev, pot a pixely — Libresso Books & Coffee ... . Pro vývojáře peklo...Výroba dnešních herních blockbusterů si v ničem nezadá s jejich filmovými protějšky. Kromě stamilionových rozpočtů si vývoj videoher žádá především obrovské tvůrčí a technické nasazení v Krev, pot a pixely : příběhy vítězství a šílenství ze zákulisí vývoje videoher . Zákulisí světa vývojářů herních blockbusterů. Krev, pot a pixely Příběhy vítězství a š ... Krev, pot a pixely | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Krev, pot a pixely Příběhy vítězství a šílenství ze zákulisí vývoje videoher Schreier Jason Host 2019. ... Kromě stamilionových rozpočtů si vývoj videoher žádá především obrovské tvůrčí a technické nasazení vývojářů, kteří často pracují na hranici finančního i osobního zhroucení. ... Příběhy vítězství a šílenství ze zákulisí vývoje videoher. SCHREIER Jason. Info: Host, 2019 (1.) - brož., 286 str. Z angl. přel. P. Miklica U vydavatelství Host v těchto dnech vychází v češtině kniha Krev, pot a pixely s podtitulem „Příběhy vítězství a šílenství ze zákulisí vývoje videoher". Jde o překlad originálu Blood, Sweat, and Pixels z roku 2017, jehož autorem je Jason Schreier. Schreier působí jako redaktor webu Kotaku, kde zveřejňuje rozsáhlé články o tom, jak v praxi vznikají videohry. Krev, pot a pixely. Příběhy vítězství a šílenství ze zákulisí vývoje videoher. 15,46 ... Dokončit hru je pro hráče výzva. Pro vývojáře peklo. Výroba dnešních herních blockbusterů si v ničem nezadá s jejich filmovými protějšky. Kromě stamilionových rozpočtů si vývoj videoher žádá především obrovské tvůrčí a technické nasazení vývojářů, kteří často pracují na hranici finančního i osobního zhroucení. Krev, pot a pixely - Příběhy vítězství a šílenství ze zákulisí vývoje videoher SCHREIER JASON. Přidat Odebrat Ks. Skladem. Cena s DPH 296 K ... Všechny informace o produktu Kniha Krev, pot a pixely - Neuvěřitelné turbulentní příběhy ze zákulisí tvorby digitálních her, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Krev, pot a pixely - Neuvěřitelné turbulentní příběhy ze zákulisí tvorby digitálních her. Krev, pot a pixely: Příběhy vítězství a šílenství ze zákulisí vývoje videoher (978-80-7577-824-6) Kniha - autor Jason Schreier, 310 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Příběhy vítězství a šílenství ze zákulisí vývoje videoherDokončit hru je pro...

INFORMACE

AUTOR
Jason Schreier
DIMENZE
10,83 MB
NÁZEV SOUBORU
Krev, pot a pixely: Příběhy vítězství a šílenství ze zákulisí vývoje videoher.pdf

POPIS

Dokončit hru je pro hráče výzva. Pro vývojáře peklo. Výroba dnešních herních blockbusterů si v ničem nezadá s jejich filmovými protějšky. Kromě stamilionových rozpočtů si vývoj videoher žádá především obrovské tvůrčí a technické nasazení vývojářů, kteří často pracují na hranici finančního i osobního zhroucení. A je lhostejné, zda jde o geniální jednotlivce někde v garáži, nebo stohlavé týmy. Novinář Jason Schreirer vyzpovídal stovky profesionálů z velkých studií, jako jsou BioWare, Blizzard nebo LucasArts, i malé nezávislé týmy. V Krvi, potu a pixelech bere čtenáře na výpravu do zákulisí videoherního světa. Během ní ukazuje, kolik dřiny stojí za každým napínavým questem, zábavným levelem a přiměřeně neporazitelným bossem. Kolik uměleckých výzev, technických překážek, tržních požadavků a korporátních výmyslů musejí vývojáři překonat. A že za dobrou hru se často platí i zdravím a osobním životem.

Chcete si přečíst knihu?Krev, pot a pixely: Příběhy vítězství a šílenství ze zákulisí vývoje videoher ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jason Schreier. Číst Krev, pot a pixely: Příběhy vítězství a šílenství ze zákulisí vývoje videoher Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY