Olšanské hřbitovy III.: Pražské hřbitovy

Olšanské hřbitovy III.: Pražské hřbitovy - Miloš Szabo | Dcparkrx.org

...řbitovy, generálové Červinkové (otec a syn) ... Olšanské hřbitovy: Informace, otevírací doba - Frau.cz ... .jpg 864 × 1,152; 813 KB Olšanské hřbitovy, Jan Erazim Vocel.jpg 2,112 × 2,816; 2.01 MB (previous page) ( next page ) Kupte knihu Pražské hřbitovy Olšanské hřbitovy IV. (Miloš Szabo) s 16 % slevou za 376 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 16 miliónů titulů. Olšanské hřbitovy I. a II. Pražské hřbit ... Pražské hřbitovy - Olšanské hřbitovy III. - Miloš Szabo ... ... . Olšanské hřbitovy I. a II. Pražské hřbitovy. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kniha Pražské hřbitovy Olšanské hřbitovy IV. na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Pražské hřbitovy Olšanské hřbitovy IV. od... Olšanské hřbitovy, které najdeme při ulici Vinohradská v Praze 3, jsou největší pražské pohřebiště. Zabírají rozlohu kolem padesáti hektarů. Svůj odpočinek zde nalezlo mnoho slavných Čechů (před vznikem vyšehradského Slavínu), jako například Karel Havlíček Borovský, Václav Kramerius či František Čelakovský. Olšanské hřbitovy jsou největší pražské pohřebiště. Mají rozlohu 50,17 ha a odhaduje se, že za dobu jejich existence na nich bylo pohřbeno přibližně 2 000 000 mrtvých. Nejstarší, dnes již zrušená, část hřbitovů se nacházela u kostela svatého Rocha. + o skupině VPM (P-03, Olšanské hřbitovy) Olšanské hřbitovy, Praha 3, Jana Želivského Olšanské hřbitovy jsou rozlohou 50,17 ha největším pražským pohřebištěm. Sestávají z deseti zádušních a dvou obecních hřbitovů, přičemž nejstarší dva hřbitovy (I. a II.) byly dávno zrušeny. Úvod > Použité knihy, grafika, pohlednice... > Použité knihy > Pragensie > Miloš Szabo - Pražské hřbitovy. Olšanské hřbitovy III. Nové knihy. Olšanské hřbitovy jsou největší pražské pohřebiště. Mají rozlohu 50,17 ha a odhaduje se, že za dobu jejich existence na nich bylo pohřbeno přibližně 2 000 000 mrtvých. Nejstarší, dnes již zrušená, část hřbitovů se nacházela u kostela svatého Rocha. Pražské hřbitovy - Olšanské hřbitovy III. Napsal: Miloš Szabo, Th.D. (*1964) Vydalo Libri v Praze r. 2011 tvrdá vazba tištěno na kvalitním lesklém papíře 245 stran mnoho fotografií + plánek hřbitova --- Osobní převzetí je možné v místě mého bydliště. (Po předchozí domluvě). V případě koupě více předmětů platíte jen je… Olšanské hřbitovy jsou ale natolik rozlehlé, že jsem teprve na začátku svého pátrání, proto prosím každého z návštěvníků těchto stránek, kdož by měl informace o nějakém náhrobku se jménem Sodoma, nechť mě neprodleně kontaktuje na výše uvedeném mailu. Děkuji. Miloslav Krátký. Odpovědět...

INFORMACE

AUTOR
Miloš Szabo
DIMENZE
9,18 MB
NÁZEV SOUBORU
Olšanské hřbitovy III.: Pražské hřbitovy.pdf

POPIS

Pokračování 1. dílu (zahrnul již zrušené I. oddělení a oddělení II.) encyklopedické publikace o pražských hřbitovech obsáhne celé III. oddělení Olšanských hřbitovů a v medailoncích opět představí osoby, často i s rodinami, které zde leží. Vedle těch známých, jejichž namátkový výčet vlastně reprezentuje naše dějiny a kulturu od konce 18. po 20. století (F. F. Procházka, B. Bolzano, J. Jungmann, F. L. Čelakovský, E. Arnold, rodina Fričova, K. Sabina, L. Stroupežnický, J. Goll, E. Lešetický z Lešehradu, rodiny Ženíšků, Myslbeků, Maxů), přes šlechtické (z Wartenberka, Vrbna, Hesslowa, Bořků Dohalských), měšťanské, podnikatelské i právnické kruhy až po úředníky (mj. komisař Dedera či poslední protektorátní premiér Bienert) a další.

Chcete si přečíst knihu?Olšanské hřbitovy III.: Pražské hřbitovy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloš Szabo. Číst Olšanské hřbitovy III.: Pražské hřbitovy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY