Iluze pravdy: Pravda je to, čemu jste ochotni uvěřit

Iluze pravdy: Pravda je to, čemu jste ochotni uvěřit - Michal Vaněček | Dcparkrx.org

... ... Ti, kdo rádi pátrají, se můžou ponořit do knih Iluze pravdy nebo Provaz lží ... RECENZE: Iluze pravdy | Knihy Dobrovský ... . Mnoho zajímavých informacích o stromech ze všech koutů naší planety pak naleznete v publikaci Kolem světa za 80 stromy. Iluze pravdy Autor: Michal Vaněček. Pravda je to, čemu jste ochotni uvěřit. Strhující thriller z nedaleké budoucnosti. „Pravda je to, čemu jste ochotni uvěřit," stojí v úvodu celkem útlé knihy, jejíž čtení vám zabere pár hodin. Bude to pěkná jízda s několika chvílemi, které jsou sice přitažené za vlasy, ... Iluze pravdy - Vaněček Michal | Cosmopolis.cz ... . Bude to pěkná jízda s několika chvílemi, které jsou sice přitažené za vlasy, ale neurazí, natož aby pokazily dojem. Marek je proti své vůli zatažen do spletité hry, v níž zjišťuje, že pravda prakticky neexistuje, že téměř všechno, co se dá najít na internetu, prochází důslednou kontrolou a zejména úpravami a zkreslováním. Zjišťuje, že pravda je pouze to, čemu jsou lidé ochotni uvěřit. Marek je proti své vůli zatažen do spletité hry, v níž zjišťuje, že pravda prakticky neexistuje, že téměř všechno, co se dá najít na internetu, prochází důslednou kontrolou a zejména úpravami a zkreslováním. Zjišťuje, že pravda je pouze to, čemu jsou lidé ochotni uvěřit. Jonathan Maberry: Akta X Pravda je někde tam venku Cena 359 Kč Detail Fox Mulder a Dana Scullyová se vracejí v další strhující kolekci zcela nových příběhů o temných tajemstvích, děsivých monstrech a vraždících šílencích. Největší výběr za nejlepší ceny zboží Pravda v nejvyšší kvalitě....

INFORMACE

AUTOR
Michal Vaněček
DIMENZE
4,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Iluze pravdy: Pravda je to, čemu jste ochotni uvěřit.pdf

POPIS

Strhující thriller z nedaleké budoucnosti. Šéf odboru kybernetické kriminálky, plukovník Marek, se chystá na odchod do penze. Těší se na klidné časy na svém statku v Posázaví. Před odchodem na odpočinek si nechá ještě odoperovat koleno u svého kamaráda ze studií. V nemocnici se však dějí podivné věci. Dojde k náhlému výpadku elektřiny, následně Marek dostává jiné prášky, než má. Poněkud zvláštním způsobem jej kontaktuje bývalá vedoucí oddělení informačního systému. Marek je proti své vůli zatažen do spletité hry, v níž zjišťuje, že pravda prakticky neexistuje, že téměř všechno, co se dá najít na internetu, prochází důslednou kontrolou a zejména úpravami a zkreslováním. Zjišťuje, že pravda je pouze to, čemu jsou lidé ochotni uvěřit. Pouští se do posledního pátrání ve svém životě, kde jde jemu i poněkud excentrické šéfce nemocničního IT doslova o krk. Jedinou záchranou pro ně zůstává, že i jejich protivníci budou nuceni uvěřit tomu, co jim tito dva profesionálové připraví za realitu. Příběh se odehrává v neurčitě nedaleké budoucnosti a vyvolává úvahy i obavy o tom, kam až může zajít manipulace s informacemi.

Chcete si přečíst knihu?Iluze pravdy: Pravda je to, čemu jste ochotni uvěřit ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Vaněček. Číst Iluze pravdy: Pravda je to, čemu jste ochotni uvěřit Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY