Pozdrav z Itálie

Pozdrav z Itálie - Jules Wake | Dcparkrx.org

...všem změní, když po svém výstředním strýčkovi zdědí staré ferrari pod podmínkou, že se v něm vydá do Itálie spolu s tím protivným Cameronem coby průvodcem ... Pozdrav z Itálie | CarovnaPolicka.sk ... . Pozdrav z Itálie Laurie zdědila Ferrari, opravdu velmi vzácný a drahý model. Má to však jeden háček - musí s ním procestovat Evropu a dojet z Británie až do Itálie. Laurie si myslí, že miluje svůj život. Má spolehlivého přítele a skvělou práci v knihovně. Ale pak se jí vše ukáže tak trošku v jiných barvách. Pozdrav z Itálie. Jules Wake. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha ... Pozdrav z Itálie - Jules Wake | Databáze knih ... . Ale pak se jí vše ukáže tak trošku v jiných barvách. Pozdrav z Itálie. Jules Wake. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Skladem u dodavatele Doručení ZDARMA od 300 Kč, v ... Elektronická kniha: Pozdrav z Itálie Autor: Jules Wake. Laurie po svém excentrickém strýčkovi zdědila Ferrari GT250. Získání tohoto starého skvostu je ale podmíněno cestou tímto vozem do Itálie, a to společně s nerudným Cameronem, který ... Pozdrav z Itálie. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Pozdrav z Itálie Třída 5.B tráví tento týden v Caorle v Itálii, kam si vyrazili užít poslední společnou akci před přechodem na druhý stupeň. Fotografie si můžete prohlédnout v galerii . Obľúbené miesto knihomoľov, kde môžu predávať a nakupovať prečítané knižky. Každý týždeň prinášame knižné tipy, občas píšeme recenzie na knižky a vždy máme super motivačné obrázky. Pozdrav z Itálie. Edícia Srdcovky (CZ) Zdědila ferrari… pod podmínkou, že s ním procestuje Evropu! Laurie miluje svůj domov a myslí si, že je šťastná - má spolehlivého přítele a vysněnou práci v knihovně. To se ovšem změní, když po svém výstředním strýčkovi zdědí staré... Pozdrav z Itálie je romantickou oddechovou četbou, kterou mohu doporučit jako ideální letní čtení na dovolenou nebo do horkých dní, kdy se nikomu nic nechce. Hlavní hrdinka Laurie pracuje v knihovně a svou práci miluje. Díky tomu si ji oblíbí daleko víc čtenářů samozřejmě. Vaše soutěže - Soutěž o knihu Pozdrav z Itálie - Představte si, že zdědíte luxusní ferrari. Abyste ho však získali, musíte s ním procestovat Evropu a navíc vám bude dělat společnost průvodce, který vám není vůbec sympatický. Pozdrav z Itálie - Jules Wake. Laurie zdědila ferrari… pod podmínkou, že s ním procestuje Evropu!...

INFORMACE

AUTOR
Jules Wake
DIMENZE
8,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Pozdrav z Itálie.pdf

POPIS

Zdědila ferrari… pod podmínkou, že s ním procestuje Evropu! Laurie miluje svůj domov a myslí si, že je šťastná – má spolehlivého přítele a vysněnou práci v knihovně. To se ovšem změní, když po svém výstředním strýčkovi zdědí staré ferrari pod podmínkou, že se v něm vydá do Itálie spolu s tím protivným Cameronem coby průvodcem. Cameron také není zrovna nadšený, má však své důvody, proč je odhodlaný jet. Ani jeden z nich netuší, že strýček si pro ně nachystal pár překvapení… Čeká je cesta, na kterou nikdy nezapomenou!

Chcete si přečíst knihu?Pozdrav z Itálie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jules Wake. Číst Pozdrav z Itálie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY