Falešná manželka

Falešná manželka - Julia Quinnová | Dcparkrx.org

...ceno 1x) pepicek Do oblíbených Chci uvařit Tisk ... Falešná manželka / Nejlevnější knihy ... . Postup. Řádně promí­cháme a do misky kla­deme vrstvičku této mí­chanice, plátek masa až do vyčerpání všeho, končíme tou matlou. Vše zalijeme olejem, pomůžeme mu, aby se dostal i mezi plátky masa, a necháme alespoň 24 hodin ule­žet. Záznam kocnertu kapely Falešná karta na festivalu Folkové Chvojení 2016. Odebírejte kanál Koncerty Českého rozhlasu: http://rozhl.as/odebirejte. Kupte knihu Falešná manželka (J ... Falešná manželka 2 recept - Labužník.cz ... .as/odebirejte. Kupte knihu Falešná manželka (Julia Quinnová) s 20 % slevou za 223 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Více o e-knize Falešná manželka Cecilie Harcourtová se ocitá v nelehké životní situaci. Její bratr je těžce zraněn ve válce v koloniích a ona se najednou musí o sebe postarat sama. Zdá se, že má jen dvě volby: zůstat sama a stát se starou pannou, nebo se výhodně vdát. Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Falešná manželka. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Falešná manželka. QUINNOVÁ Julia. Info: Euromedia Group - Ikar, 2019 (1.) - váz., 312 str. EAN: 9788024938684 ISBN: 978-80-249-3868-4 ... Falešná manželka / Julia Quinn ( 0 REVIEWS ) STUDENTS. Instructors. Knihovna Dubina. Domů ... Cecilie Harcourtová se ocitá v nelehké životní situaci. Její bratr je těžce zraněn ve válce v koloniích a ona se najednou musí o sebe postarat sama. Zdá se, že má jen dvě volby: zůstat sama a stát se starou pannou, nebo se výhodně vdát. Cecilie si překvapivě vybírá třetí možnost - vydává se přes Atlantik, pevně rozhodnuta najít svého bratra a vyléčit jej. Cecilie Harcourtová se ocitá v nelehké životní situaci. Její bratr je těžce zraněn ve válce v koloniích a ona se najednou musí o sebe postarat sama. Zdá se, že má jen dvě volby: zůstat sama a stát se starou pannou, nebo se výhodně vdát. Cecilie si překvapivě vybírá třetí ... Falešná manželka od Julia Quinnová v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Falešná manželka Autor: Quinnová, Julia Nakladatel: Ikar EAN: 9788024939216 ISBN: 978-80-249-3921-6 Originál: The Girl With The Make-Believe Husband Překlad: Jašová, Jana Popis: Elektronická kniha, 312 stran, bez zabezpečení DRM, 0,5 MB ePUB, 1,3 MB Mobi, česky Rok vydání: 2019 Bazar - Cecilie Harcourtová se ocitá v nelehké životní situaci. Její bratr je těžce zraněn ve válce v koloniích a ona se najednou musí o sebe postarat sama. Z... Falešná manželka Cecilie Harcourtová se ocitá v nelehké životní situaci. Její bratr je těžce zraněn ve válce v koloniích a ona se najednou musí o sebe postarat sama. Zdá se, že má jen dvě volby: zůstat sama a stát se starou pannou, nebo se výhodně vdát. A tak se Millerovi - falešná manželka a dvě falešné děti - vydávají v obrovském...

INFORMACE

AUTOR
Julia Quinnová
DIMENZE
5,21 MB
NÁZEV SOUBORU
Falešná manželka.pdf

POPIS

Cecilie Harcourtová se ocitá v nelehké životní situaci. Její bratr je těžce zraněn ve válce v koloniích a ona se najednou musí o sebe postarat sama. Zdá se, že má jen dvě volby: zůstat sama a stát se starou pannou, nebo se výhodně vdát. Cecilie si překvapivě vybírá třetí možnost – vydává se přes Atlantik, pevně rozhodnuta najít svého bratra a vyléčit jej. Nenachází však bratra, ale jeho nejlepšího přítele, hezkého důstojníka Edwarda Rokesbyho. Je v bezvědomí a nutně potřebuje její pomoc. Cecilie přísahá, že s ním zůstane a zachrání mu život, i kdyby to znamenalo malou lež. Když se Edward po šesti měsících probere, je více než zmatený. Jeho vzpomínky jsou velmi mlhavé, a když mu všichni tvrdí, že Cecilie je jeho žena, tak tomu věří. V okamžiku pravdy však může mít Edward pro novou paní Rokesbyovou několik překvapení.

Chcete si přečíst knihu?Falešná manželka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Julia Quinnová. Číst Falešná manželka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY