Osamělý střelec

Osamělý střelec - John Grisham | Dcparkrx.org

...děla. John Grisham je ale skvělý spisovatel, takže co jsem mohla čekat, že? :) Od dobrého spisovatele musí být přeci dobrá knížka ... Kniha: Osamělý střelec (John Grisham) | Martinus ... . Moc moc tedy doporučuju a těším se na další knížku tohoto autora. Kancelář má v dodávce s neprůstřelnými okny. Dodávku řídí jeho bodyguard, který je zároveň jeho asistentem a jediným přítelem. Osamělý střelec. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy může ... Napřed osamělý střelec, teď koronavirus | Týden.cz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Osamělý střelec byl zabit. D-FENS. ... že je to „osamělý vlk". Je to předehra k dalšímu levelu toho, co je známo v zemi svého vzniku jako Rasterfahndung. Je jasné, že všechny události jako tato pravidelně vyvolávají prostor pro alternativní výklady. To je normální a často je to pravdivé. I když jde často hlavou proti zdi… Sebastian Rudd je jednou z dosud nejbarvitějších, nejrozporuplnějších a nejživěji nastíněných postav Johna Grishama. Osamělý střelec, drsný, vtipný a nezdolný, představuje mistrovství thrilleru z právnického prostředí v jeho nejdokonalejší podobě. Domácí stránka › Žánry › Beletrie › Dobrodružství, napětí, thrillery › Osamělý střelec Zalistujte si knihou - ukázka Osamělý střelec. John Grisham. Průměr: 3.46153846153846 (13x) Hodnotit ... I spravedlnost má své hranice. Seznamte se s ctihodným advokátem Sebastianem Ruddem. Jeho telefonní číslo nenajdete v seznamu. Nosí zbraň. Kancelář má v dodávce s neprůstřelnými okny. Dodávku řídí jeho bodyguard, který je zároveň jeho asistentem a jediným přítelem. Bere případy, o které by ostatní právníci ani nezavadili. A pokud se dostanete do problémů ... Če...

INFORMACE

AUTOR
John Grisham
DIMENZE
6,75 MB
NÁZEV SOUBORU
Osamělý střelec.pdf

POPIS

Sebastian Rudd není typický advokát. Úřaduje v dodávce, nemá firmu ani společníky, zaměstnává pouze svého řidiče. Žije sám v malém, ale extrémně zabezpečeném střešním bytě. Je rozvedený, pije bourbon a neustále nosí zbraň. Sebastian Rudd obhajuje lidi, které nikdo obhajovat nechce: zdrogovaného potetovaného mladíka, údajného vyznavače satanismu a vraha dvou holčiček; mafiánského šéfa v cele smrti; majitele domu obviněného ze střelby na zásahovou jednotku. Proč zrovna tyhle klienty? Protože Sebastian věří, že každý má nárok na spravedlivý proces. Nesnáší pojišťovny, banky a velké korporace; nedůvěřuje státní správě a justiční systém a jeho zdánlivě etické chování jsou mu k smíchu. Sebastian jednoduše nenávidí bezpráví a použije jakýkoli prostředek, podvod, lest či machinaci, aby ho porazil. I když jde často hlavou proti zdi… Sebastian Rudd je jednou z dosud nejbarvitějších, nejrozporuplnějších a nejživěji nastíněných postav Johna Grishama. Osamělý střelec, drsný, vtipný a nezdolný, představuje mistrovství thrilleru z právnického prostředí v jeho nejdokonalejší podobě.

Chcete si přečíst knihu?Osamělý střelec ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Grisham. Číst Osamělý střelec Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY