Vlčí stopy: Můj život s vlčí smečkou

Vlčí stopy: Můj život s vlčí smečkou - Tanja Askani | Dcparkrx.org

... Askani je žena, která doslova běhala s vlky ... Kniha Vlčí stopy - Můj život s vlčí smečkou - Askani Tanja ... ... . O svém životě s vlčí smečkou napsala dojemné vyprávění doprovázené nádhernými fotografiemi zvířat a přírody. Knihu vydalo nakladatelství Mladá fronta. Vlčí stopy - Můj život s vlčí smečkou; Vlčí stopy - Můj život s vlčí smečkou Askani Tanja. Málokteré jiné zvíře sehrálo tak významnou roli v kulturní historii lidstva jako vlk. Je opředen mnoha mýty, objevuje se v pověs ... Vlčí stopy: Můj život s vlčí smečkou - KOSMAS.cz ... . Je opředen mnoha mýty, objevuje se v pověstech i pohádkách. Lidé se ho báli, proto ho pronásledovali a zabíjeli. Kniha Vlčí stopy - Můj život s vlčí smečkou mě zcela okouzlila. Je psané velmi čtivým a lehkým stylem, který vás doslova vtáhnou do děje a mně osobně byl velmi sympatický. Nenásilnou formou se od autorky dozvíte mnoho velmi zajímavých informací o vlčím životě, jejich emocích i o projektu na ochranu vlků. Kniha Vlčí stopy je autentickým vyprávěním autorky o jejím životě s vlky a podrobnostech ojedinělého, hlubokého vztahu. Podělí se s vámi o své dobrodružné příběhy, překvapivé zkušenosti a intenzivní emotivní zážitky. (můj život s vlčí smečkou) Kniha Vlčí stopy je autentickým vyprávěním autorky o jejím životě s vlky a podrobnostech ojedinělého, hlubokého vztahu. Podělí se s vámi o své dobrodružné příběhy, překvapivé zkušenosti a intenzivní emotivní zážitky. vazba: tvrdá. rok vydání: 2019. vydavatel: Mladá Fronta. stran: 272 Vlčí stopy: Můj život s vlčí smečkou. Tanja Askani ... Vlčí stopy Autor: Askani, Tanja Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020452177 ISBN: 978-80-204-5217-7 Originál: Wolfsspuren. Die Frau, die mit den Wölfen lebt Překlad: Radová, Libuše a Zelinová, Monika Popis: Vlčí stopy - Můj život s vlčí smečkou 319 CZK Nov ... Kniha Vlčí stopy je autentickým vyprávěním autorky o jejím životě s vlky a podrobnostech ojedinělého, hlubokého vztahu. Podělí se s vámi o své dobrodružné příběhy, překvapivé zkušenosti a intenzivní emotivní zážitky. Kniha Vlčí stopy - Můj život s vlčí smečkou . Málokteré jiné zvíře sehrálo tak významnou roli v kulturní historii lidstva jako vlk. Je opředen mnoha mýty, objevuje se v pověstech i pohádkách. Lidé se ho báli, proto ho pronásledovali a zabíjeli. Vlčí stopy: Můj život s vlčí smečkou Pátek,...

INFORMACE

AUTOR
Tanja Askani
DIMENZE
6,52 MB
NÁZEV SOUBORU
Vlčí stopy: Můj život s vlčí smečkou.pdf

POPIS

Málokteré jiné zvíře sehrálo tak významnou roli v kulturní historii lidstva jako vlk. Je opředen mnoha mýty, objevuje se v pověstech i pohádkách. Lidé se ho báli, proto ho pronásledovali a zabíjeli. Na druhé straně byl důležitou postavou indiánských legend, kde symbolizoval sílu, soudržnost a mystické schopnosti. Kdo chce vlky poznat pravdivě a do hloubky, musí k nim přistupovat bez předsudků, s velkou dávkou empatie a trpělivostí. Měl by pečlivě pozorovat chování vlčí smečky, snažit se pochopit její způsob života i důležitost ekologických vazeb. Tanja Askani to dokázala. Během své dlouholeté praxe se naučila plně porozumět těmto fascinujícím bytostem, respektovat jejich pravidla a navázat s nimi obdivuhodný vzájemný vztah. Odchovala pár desítek handicapovaných vlčích mláďat, s nimiž pak zůstává v každodenním kontaktu. Poznatky z její práce, které jsou průběžně zveřejňovány vmédiích, významně korigují vžité mýty o tomto zvířeti a vzbuzují pozitivní zájem veřejnosti. Jelikož je zároveň vynikající fotografka, své publikace doplňuje unikátními momentkami ze života vlků. Kniha Vlčí stopy je autentickým vyprávěním autorky o jejím životě s vlky a podrobnostech ojedinělého, hlubokého vztahu. Podělí se s vámi o své dobrodružné příběhy, překvapivé zkušenosti a intenzivní emotivní zážitky.

Chcete si přečíst knihu?Vlčí stopy: Můj život s vlčí smečkou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tanja Askani. Číst Vlčí stopy: Můj život s vlčí smečkou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY