Hlavu mírně vzhůru, ženy!: Vlastní cestou k sebeúctě

Hlavu mírně vzhůru, ženy!: Vlastní cestou k sebeúctě - Milena Mikulková | Dcparkrx.org

...hlapi (i chlapci)! Osvobozený muž - stručně, jasně a výstižně ... Hlavu mírně vzhůru, ženy! Vlastní cestou k sebeúctě ... ... . ... Na výchovu selským rozumem. 7. 10. 2019 Hlavu mírně vzhůru, ženy! Beseda spojená s autorským čtením. 4. 11. 2019 ... Knihy, filmy a hry v internetovej predajni Vydavateľstva Matice slovenskej. Klenoty slovenskej literatúry, odborné knižky i detská literatúra. Zĺavy až 50%. Hlavu mírně vzhůru, ženy!. Kdo napsal knihu Hlavu mírně vzhůru, ženy!? Autorem je Milena Mikulková. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost ná ... Hlavu mírně vzhůru, ženy!: vlastní cestou k sebeúctě ... ... . Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Hlavu mírně vzhůru, ženy! Vlastní cestou k sebeúctě ... Na jejích stránkách postupně autor představuje různé mýty, které se váží k sebeúctě, popisuje její vývoj v dětství a dospívání, sebedestruktivní programy, jež ji podkopávají, a to, jak sebeúctu dětí podporovat. ... Hlavu mírně vzhůru, ženy! - Vlastní cestou k sebeúctě ... Hlavu mírně vzhůru, ženy! - Vlastní cestou k sebeúctě ... Cestu k tomuto pokladu má každá z nás zcela originální. Z jednotlivých milníků na cestě k sebeúctě, k nalezení či potvrzení vlastní hodnoty, je složena mozaika témat této knihy. ... Dům knihy.cz > Knihy > Společenské vědy > Hlavu mírně vzhůru, ženy! ... Vlastní cestou k sebeúctě. MIKULKOVÁ Milena. Info: Grada Publishing, 2019 (1.) - brož., 160 str. Ilustr. O. Pazerini EAN: 9788027108473 ISBN: 978-80-271-0847-3. Hodnocení: 0 hodnocen í Hlavu ... Nákupy knih na Google Play. Najděte si knihu v největším e-knihkupectví na světě a pusťte se do čtení na webu, v tabletu, telefonu nebo čtečce e-knih ještě dnes. Zveme Vás na besedu s Milenou Mikulkovou, autorkou nové knihy Hlavu mírně vzhůru, ženy! - Vlastní cestou k sebeúctě v úterý 8. 10. 2019 v 17 hodin. Na místě proběhne prodej autorčiných knih a karet i s autogramiádou. Touto knihou známá sociální pedagožka navazuje na předešlé knihy. Hlavu vzhůru, rodiče! Kniha Hlavu mírně vzhůru, ženy!: Vlastní cestou k sebeúctě na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Hlavu mírně vzhůru, ženy!:... Hlavu mírně vzhůru, ženy! - Vlastní cestou k sebeúctě ... Hlavu mírně vzhůru, ženy! - Vlastní cestou k sebeúctě Mikulková Milena. Dostupnost. skladem. Vydavatel. Grada. ISBN. 978-80-271-0847-3. EAN. 9788027108473. Počet stran. 160 . Hlavu mírně vzhůru, ženy! - Vlastní cestou k sebeúctě. Mikulková Milena, Olga Pazerini. kniha Témata knihy jsou složena z jednotlivých milníků ženy na cestě k sebeúctě a k nalezení či potvrzení vlastní hodnoty. Hlavu mírne vzhůru, ženy! 10,58 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Hlavu mírne vzhůru, ženy! Vlastní cestou k sebeúctě . Milena Mikulková ......

INFORMACE

AUTOR
Milena Mikulková
DIMENZE
4,88 MB
NÁZEV SOUBORU
Hlavu mírně vzhůru, ženy!: Vlastní cestou k sebeúctě.pdf

POPIS

Být ženou je dar. Být krásnou ženou je poslání. Být spokojenou ženou je umění. Umění, které objevujeme my ženy snad celý život. Protože tím, co je pro nás charakteristické, je naše proměnlivost. Proměnlivost, která je na jednu stranu inspirací, jistým druhem dobrodružství. Na druhou stranu je i bezednou studnicí stále nových výzev. Pro nás samotné, ale i pro naše okolí. A někdy hned na hladině, jindy na svém nejhlubším dně, najdeme to nejcennější - své ženství, svoji hodnotu. Cestu k tomuto pokladu má každá z nás zcela originální. Z jednotlivých milníků na cestě k sebeúctě, k nalezení či potvrzení vlastní hodnoty, je složena mozaika témat této knihy. Chci, aby kniha přinesla ženám pohlazení. Aby probudila povinnostmi a zodpovědností překrytou křehkost. Aby se znovu roztančila ženská ladnost, hravost a půvab, který je ozdobený úsměvem a jiskřičkami štěstí v očích. Aby svět voněl a krásněl. Díky ženám, které chtějí být ženami. Díky mužům, kteří v nich tuto krásu objeví a dovolí ji rozkvést.

Chcete si přečíst knihu?Hlavu mírně vzhůru, ženy!: Vlastní cestou k sebeúctě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milena Mikulková. Číst Hlavu mírně vzhůru, ženy!: Vlastní cestou k sebeúctě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY