Cesta k vítězství - Náš tenisový příběh

Cesta k vítězství - Náš tenisový příběh - Judy Murray | Dcparkrx.org

...el. C. Filjo EAN: 9788090695238 Cesta k vítězství - Náš tenisový příběh; Cesta k vítězství - Náš tenisový příběh MURRAY JUDY ... FED CUP | 2018 - FANzone ... . Není skladem. ... k dosažení úplného vrcholu. Pod vedením Ivana Lendla dosáhl Andy Murray na vysněný wimbledonský titul a autorka se k tomuto tématu věnuje v jedné z kapitol. Cesta k vítězství - Náš tenisový příběh Kniha pojednává o tenisovém, ale i životním příběhu budoucích světových jedniček Andyho a Jamieho Murray. Z malého skotského městečka Dunblane to oba dotáhli na nejvyšší tenisové posty a vy můžete být u toho. Cesta k vítězství - N ... Kniha: Cesta k vítězství - Judy Murray | Knihy.ABZ.cz ... . Z malého skotského městečka Dunblane to oba dotáhli na nejvyšší tenisové posty a vy můžete být u toho. Cesta k vítězství - Náš tenisový příběh - n ová kniha autorky Judy Murray, matky britské tenisové hvězdy Andy Murraye. Kniha pojednává o tenisovém, ale i životním příběhu budoucích světových jedniček Andyho a Jamieho Murray. Cesta k vítězství Náš tenisový příběh Autor: Judy Murray Anotace Kniha pojednává o tenisovém, ale i životním příběhu budoucích světových jedniček Andyho a Jamieho Murray. ... - Začínáte číst velký a silný příběh, jak se obyčejná holka ze slezského městečka Fulneku stala z neznámé tenisové Popelky bílou ... Cesta k vítězství od Judy Murray v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Cesta k vítězství. Náš tenisový příběh. Judy Murray.Počet stran:202 Cesta k vítězství. Náš tenisový příběh. Judy Murray.Počet stran:202 Cesta k vítězství - Náš tenisový příběh - Judy Murray. Varianty (1) 369 Kč . Informace v obchodě Info v obchodě ... < Láska - cesta k vítězství - Kenneth E. Hagin od authora Kenneth E. Hagin a nakladatelství za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz . Alza.cz píše: Cesta k vítězství - Náš tenisový příběh Judy Murray. 369 Kč. 295 Kč-20%. Kniha The Coach je Patrickův velmi motivující a inspirující příběh. Nyní, jako jeden z předních světových koučů, který je zodpovědný za proměnu kariéry Sereny Williamsové, je svým příběhem skvělým příkladem boje s nepřízní osudu. ... Detektivky a krimi Sci-fi a fantasy Romány pro ženy Komiksy Horory a thrillery Ságy Světová literatura Česká literatura Cizojazyčná literatura Historické romány Historie Literární biografie Umění Mýty a legendy Dobrodružství Military Náš svět Duše a tělo Citáty Kuchařky Humor a satira Volný čas Poezie Zdraví Hobby a ... Murray Judy: Cesta k vítězství - Náš tenisový příběh Anotace Kniha pojednává o tenisovém, ale i životním příběhu budoucích světových jedniček Andyho a Jamieho Murray. Z malého skotského městečka Dunblane to oba dotáhli na nejvyšší tenisové...

INFORMACE

AUTOR
Judy Murray
DIMENZE
8,17 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesta k vítězství - Náš tenisový příběh.pdf

POPIS

Kniha pojednává o tenisovém, ale i životním příběhu budoucích světových jedniček Andyho a Jamieho Murray. Z malého skotského městečka Dunblane to oba dotáhli na nejvyšší tenisové posty a vy můžete být u toho. Kniha nabízí řadu pozitivních, ale i negativních zkušeností a následně popisuje, jak se z toho rodina poučila, čímž vzniká mnoho cenných rad pro lidi a rodiče pohybující se v tenise. Kniha detailně vykresluje očima matky a zároveň úspěšné tenisové trenérky celou cestu tenisových hvězd od jejich začátků v dětství, podmínkách tenisového zákulisí, překážek a hledání jejich řešení, nalezení a využití silných stránek, k dosažení úplného vrcholu. Pod vedením Ivana Lendla dosáhl Andy Murray na vysněný wimbledonský titul a autorka se k tomuto tématu věnuje v jedné z kapitol. Judy Murray se sama stala v roce 1995 skotskou národní trenérkou a byla první ženou, která úspěšně absolvovala "Performance Coach Award" britského tenisového svazu. Vychovala čtyři daviscupové a jednu fedcupovou hráčku, včetně jejích dvou synů Jamieho a Andyho. V roce 2011 byla zvolena kapitánkou britského fedcupového týmu.

Chcete si přečíst knihu?Cesta k vítězství - Náš tenisový příběh ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Judy Murray. Číst Cesta k vítězství - Náš tenisový příběh Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY