Stopy zvířat: z celého světa ve skutečné velikosti

Stopy zvířat: z celého světa ve skutečné velikosti - John Townsend | Dcparkrx.org

...bez přebalu lesklá Otisky zvířecích nohou v půdě, blátě nebo ve sněhu prozradí o zvířeti, které je zanechalo, víc, než si umíš představit ... Stopy zvířat z celého světa ve skutečné velikosti, John ... ... . Otisky zvířecích nohou v půdě, blátě nebo ve sněhu prozradí o zvířeti, které je zanechalo, víc, než si umíš představit. V knize najdeš stopy savců a plazů z celého světa, od malých přes střední až po ty obrovské. Některé stopy v životní velikosti se na stranu knihy ani nevešly, list musí být rozkládací. Stopy zvířat: z celého světa ve skutečné velikosti (978-80-7529-789-1) Kniha - autor John Townsend, 50 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Ot ... Stopy ptaku ve snehu levně | Blesk zboží ... . Stopy zvířat: z celého světa ve skutečné velikosti (978-80-7529-789-1) Kniha - autor John Townsend, 50 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Otisky zvířecích nohou v půdě, blátě nebo ve sněhu prozradí o zvířeti, které je zanechalo, víc, než si umíš představit. Stopy zvířat z celého světa ve skutečné velikosti 4.5 3 recenze Otisky zvířecích nohou v půdě, blátě nebo ve sněhu prozradí o zvířeti, které je z...

INFORMACE

AUTOR
John Townsend
DIMENZE
3,52 MB
NÁZEV SOUBORU
Stopy zvířat: z celého světa ve skutečné velikosti.pdf

POPIS

Otisky zvířecích nohou v půdě, blátě nebo ve sněhu prozradí o zvířeti, které je zanechalo, víc, než si umíš představit. V knize najdeš stopy savců a plazů z celého světa, od malých přes střední až po ty obrovské. Některé stopy v životní velikosti se na stranu knihy ani nevešly, list musí být rozkládací. Můžeš prozkoumat stopy rejska, netopýra, skunka, pásovce, bobra, soba, tuleně, aligátora, tygra, medvěda, gorily, žirafy, slona a dalších zajímavých živočichů, kteří ti ukážou bohatství a rozmanitost zvířecí říše. Většina z tvorů má čtyři nohy, někteří ale chodí občas po dvou. Podle tvaru, velikosti a rozmístění stop si můžeš udělat představu, jak se různá zvířata pohybují. Přečti si zajímavosti o vzhledu i životě těchto živočichů, porovnej si také jejich velikost se svou velikostí a najdi na mapě světa, kde jednotlivá zvířata žijí. Prostě se staň šikovným stopařem. A na výletě pak můžeš sledovat také stopy našich zvířat a kreslit si je do sešitu.

Chcete si přečíst knihu?Stopy zvířat: z celého světa ve skutečné velikosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Townsend. Číst Stopy zvířat: z celého světa ve skutečné velikosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY