Asertivitou k sebedůvěře

Asertivitou k sebedůvěře - Tomáš Novák | Dcparkrx.org

... written by Leo Babauta. Read this book using Google Play Books app on your PC, android, iOS devices ... Ukázka z knihy Asertivitou k sebedůvěře (Tomáš Novák ... ... . Download for offline reading, highlight, bookmark or take notes while you read Soustředění: Jak nalézt klid a jednoduchost v hektické současnosti. Asertivitou k sebedůvěře 2011, T. Novák Asertivita bývá vnímána jako postup sebeprosazení. Mnohým se zdá, že asertivní chování znamená, že s hroší kůží a se širokými lokty donutí okolí, aby obrazně řečeno tancovalo, jak oni písknou. Kompletní technická specifikace produktu Asertivitou k sebedůvěře a další informace o produ ... Kniha: Asertivitou k sebedůvěře (Tomáš Novák) | Martinus ... . Kompletní technická specifikace produktu Asertivitou k sebedůvěře a další informace o produktu. Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím" nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o ... Asertivitou k sebedůvěře 166 Kč 12 pravidel pro život 278 Kč Jak získávat přátele a působit na lidi 159 Kč Pomozte ostatním při výběru Napsat recenzi. Nejprodávanější, nejlepší naučné a odborné e-knihy; Odkaz k produktu na stránkách výrobce: Zadejte odkaz recenze produktu ... Asertivitou k sebedůvěře. ... Získejte nejnovější informace o akcích a aktuální nabídce. Přihlašte se k odběru ještě dnes. Databáze....

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Novák
DIMENZE
5,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Asertivitou k sebedůvěře.pdf

POPIS

Asertivita bývá vnímána jako postup sebeprosazení. Mnohým se zdá, že asertivní chování znamená, že s hroší kůží a se širokými lokty donutí okolí, aby obrazně řečeno tancovalo, jak oni písknou. To je, bohužel, častý omyl. Aserti-vita je postup zaměřený na sebe samého. Zvyšuje sebedůvěru, snižuje úzkostné, opakovaně se vnucující obavy a tím vás činí spokojenějším. Jestliže jste spokojeni sami se sebou, jednáte klidněji, účinněji a lépe než v opačném "nespokojeném" případě. Také okolí na vás reaguje kladněji. Kniha se zaměřuje především na techniky a postupy tzv. pozitivní asertivity umožňující projev, jež odpovídá představě klidné, okolí neubližující síly. Zdůrazňuje prvky osobníduševní hygieny.

Chcete si přečíst knihu?Asertivitou k sebedůvěře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Novák. Číst Asertivitou k sebedůvěře Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY