Smrt v týlu nepřítele

Smrt v týlu nepřítele - Jitka Gruntová | Dcparkrx.org

...u nepřítele Území Svitavska a Moravskotřebovska začleněné v říjnu 1938 do Německé říše nebylo místem poskytujícím zázemí pro činnost partyzánských oddílů ... Kniha Smrt v týlu nepřítele - Trh knih - můj antikvariát ... ... . Dokládají to osudy sovětských desantů Komenský a Ján Majer-Spartakus vysazených na Svitavsku v posledním roce války. Smrt v týlu nepřítele nalezli i váleční zajatci a lidé odvlečení sem z území okupovaných nacistickým Německem, kteří byli nasazeni na otrocké práce v továrnách, v zemědělství a dalších odvětvích. (Založil/a: trbuch) Na pronásledování, likvidaci a dopadení výsadkářů nacistickým bezpečnostním aparátem se aktivně podílelo místní německé obyvatelstvo.Smrt ... Kniha: Smrt v týlu nepřítele (Jitka Gruntová) | bux.sk ... . (Založil/a: trbuch) Na pronásledování, likvidaci a dopadení výsadkářů nacistickým bezpečnostním aparátem se aktivně podílelo místní německé obyvatelstvo.Smrt v týlu nepřítele nalezli i váleční zajatci a lidé odvlečení sem z území okupovaných nacistickým Německem, kteří byli nasazeni na otrocké práce v továrnách, v ... Smrt v týlu nepřítele - Území Svitavska a Moravskotřebovska začleněné v říjnu 1938 do Německé říše nebylo místem poskytujícím zázemí pro činnost partyzánských oddílů. Dokládají to osudy sovětských desantů Komenský a Ján Majer-Spartakus vysazených na [email protected] [email protected] Úřední hodiny: Pondělí 7:00-11:30 12:30-17:00 Středa 7:00-11:30 12:30-17:00 Čtvrtek pouze na objednání Na pronásledování, likvidaci a dopadení výsadkářů nacistickým bezpečnostním aparátem se aktivně podílelo místní německé obyvatelstvo.Smrt v týlu nepřítele nalezli i váleční zajatci a lidé odvlečení sem z území okupovaných nacistickým Německem, kteří byli nasazeni na otrocké práce v továrnách, v ... Kniha, Území Svitavska a Moravskotřebovska začleněné v říjnu 1938 do Německé říše nebylo místem poskytujícím zázemí pro činnost partyzánských oddílů. Dokládají to osud, Jitka Gruntová Smrt v týlu nepřítele - Území Svitavska a Moravskotřebovska začleněné v říjnu 1938 do Německé říše nebylo místem poskytujícím zázemí pro činnost partyzánských oddílů. Dokládají to osudy sovětských desantů Komenský a Ján Majer-Spartakus vysazených na "V TÝLU NEPŘÍTELE" - přiznám se, že mám menší problém s hodnocením tohoto sovětského válečného velkofilmu, natočeného v 70 mm panoramatickém formátě. To, že vykresluje báťušku Stalina jako rozvážného, moudrého muže, je dost neodpustitelné, stejně jako další zkreslující okolnosti. Smrt v týlu nepřítele Gruntová, Jitka. skladem. Naše cena: 230 Kč Málo známé zločiny Gruntová, Jitka; Vašek, František. 3 dny. Naše cena: 290 Kč Druhý odboj (1939-1945) Klíma, Vlastimil. 3 dny. Naše cena: 328 Kč Československý odboj za druhé světové války Emmert, František ... Knihy, filmy a hry v internetovej predajni Vydavateľstva Matice slovenskej. Klenoty slovenskej literatúry, odborné knižky i detská literatúra. Zĺavy až 50%....

INFORMACE

AUTOR
Jitka Gruntová
DIMENZE
6,26 MB
NÁZEV SOUBORU
Smrt v týlu nepřítele.pdf

POPIS

Území Svitavska a Moravskotřebovska začleněné v říjnu 1938 do Německé říše nebylo místem poskytujícím zázemí pro činnost partyzánských oddílů. Dokládají to osudy sovětských desantů Komenský a Ján Majer-Spartakus vysazených na Svitavsku v posledním roce války. Na pronásledování, likvidaci a dopadení výsadkářů nacistickým bezpečnostním aparátem se aktivně podílelo místní německé obyvatelstvo. Smrt v týlu nepřítele nalezli i váleční zajatci a lidé odvlečení sem z území okupovaných nacistickým Německem, kteří byli nasazeni na otrocké práce v továrnách, v zemědělství a dalších odvětvích.

Chcete si přečíst knihu?Smrt v týlu nepřítele ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jitka Gruntová. Číst Smrt v týlu nepřítele Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY