Osamělý střelec

Osamělý střelec - John Grisham | Dcparkrx.org

...enou reklamu. Napřed osamělý střelec, teď koronavirus ... Kniha: Osamělý střelec (John Grisham) | Martinus ... . 21.03.2020 07:52 Původní zpráva . Sdílejte: Facebook Twitter Email. Chirurg a manažer Jiří Havrlant řídí Fakultní nemocnici Ostrava teprve třináctý měsíc, byl to ovšem hodně perný rok. Loni v prosinci prožil útok osamělého střelce, který si vyžádal sedm obětí a přinesl ... Hledáte Osamělý střelec od John Grisham? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Osamělý střelec ale překvapi ... Napřed osamělý střelec, teď koronavirus | Týden.cz ... . 33 prodejen po celé ČR Osamělý střelec ale překvapil. To čeho jsem se bála, ale vůbec nebylo špatné. Naopak, ještě jsem se i nové věci dozvěděla. John Grisham je ale skvělý spisovatel, takže co jsem mohla čekat, že? :) Od dobrého spisovatele musí být přeci dobrá knížka. Moc moc tedy doporučuju a těším se na další knížku tohoto autora. Kancelář má v dodávce s neprůstřelnými okny. Dodávku řídí jeho bodyguard, který je zároveň jeho asistentem a jediným přítelem. Osamělý střelec. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po p...

INFORMACE

AUTOR
John Grisham
DIMENZE
6,64 MB
NÁZEV SOUBORU
Osamělý střelec.pdf

POPIS

Sebastian Rudd není typický advokát. Úřaduje v dodávce, nemá firmu ani společníky, zaměstnává pouze svého řidiče. Žije sám v malém, ale extrémně zabezpečeném střešním bytě. Je rozvedený, pije bourbon a neustále nosí zbraň. Sebastian Rudd obhajuje lidi, které nikdo obhajovat nechce: zdrogovaného potetovaného mladíka, údajného vyznavače satanismu a vraha dvou holčiček; mafiánského šéfa v cele smrti; majitele domu obviněného ze střelby na zásahovou jednotku. Proč zrovna tyhle klienty? Protože Sebastian věří, že každý má nárok na spravedlivý proces. Nesnáší pojišťovny, banky a velké korporace; nedůvěřuje státní správě a justiční systém a jeho zdánlivě etické chování jsou mu k smíchu. Sebastian jednoduše nenávidí bezpráví a použije jakýkoli prostředek, podvod, lest či machinaci, aby ho porazil. I když jde často hlavou proti zdi… Sebastian Rudd je jednou z dosud nejbarvitějších, nejrozporuplnějších a nejživěji nastíněných postav Johna Grishama. Osamělý střelec, drsný, vtipný a nezdolný, představuje mistrovství thrilleru z právnického prostředí v jeho nejdokonalejší podobě.

Chcete si přečíst knihu?Osamělý střelec ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Grisham. Číst Osamělý střelec Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY