Základy fyziologie člověka: pro nelékařské zdravotnické obory

Základy fyziologie člověka: pro nelékařské zdravotnické obory - Josef Petřek | Dcparkrx.org

...chopení aktivity funkčních systémů zdravého člověka ... Zaklady fyziologie | Sleviste.cz ... . Základy fyziologie člověka V knize s charakterem repetitoria jsou shrnuty základní poznatky z fyziologie člověka, které jsou nezbytné pro pochopení aktivity funkčních systémů zdravého... Hledáte Základy fyziologie člověka pro nelékařské zdravotnické obory od Josef Petřek? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Základy fyziologie člověka: p ... Základy fyziologie člověka pro nelékařské zdravotnické ... ... . 33 prodejen po celé ČR Základy fyziologie člověka: pro nelékařské zdravotnické obory. Josef Petřek ... Základy fyziologie člověka Autor: Petřek, Josef Nakladatel: Grada EAN: 9788027122080 ISBN: 978-80-271-2208- Popis: 1× kniha, brožovaná, 172 stran, česky Rozměry: 16,7 × 24 cm Rok vydání: Základy fyziologie člověka — pro nelékařské zdravotnické obory. Josef Petřek. Grada Publishing. V knize s charakterem repetitoria jsou shrnuty základní poznatky z fyziologie člověka, které jsou nezbytné pro pochopení aktivity funkčních systémů zdravého člověka. ... Pro nelékařské zdravotnické obory. PETŘEK Josef. Info: Grada Publishing, 2019 (1.) - brož., 172 str. EAN: 9788027122080 Základy fyziologie člověka. Nakladatelství: Grada. Podtitul: pro nelékařské zdravotnické obory Autor: Josef Petřek. Ochrana: sociální DRM Rok vydání: 2019 Počet stran: 172 Jazyk: cs ... Jsou v něm shrnuty základní poznatky z fyziologie člověka, které jsou podle názoru autora nezbytné k pochopení aktivity funkčních ... Základy fyziologie člověka 4. 9. 2019. pro nelékařské zdravotnické obory Inzerce. Autor: Josef Petřek. Předkládaný text není klasickou učebnicí fyziologie v pravém slova smyslu, ale má spíše charakter repetitoria. Jsou v něm shrnuty základní poznatky z fyziologie člověka, které jsou podle názoru autora nezbytné k ... Základy fyziologie člověka: pro nelékařské zdravotnické obory (978-80-271-2208-0) Kniha - autor Josef Petřek, 172 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Předkládaný text není klasickou učebnicí fyziologie v pravém slova smyslu, ale má spíše charakter repetitoria. Podobné jednotky. Anatomie pro nelékařské zdravotnické obo...

INFORMACE

AUTOR
Josef Petřek
DIMENZE
8,55 MB
NÁZEV SOUBORU
Základy fyziologie člověka: pro nelékařské zdravotnické obory.pdf

POPIS

Předkládaný text není klasickou učebnicí fyziologie v pravém slova smyslu, ale má spíše charakter repetitoria. Jsou v něm shrnuty základní poznatky z fyziologie člověka, které jsou podle názoru autora nezbytné k pochopení aktivity funkčních systémů zdravého člověka. Předností knihy je malý stránkový rozsah – vše podstatné je prezentováno v komprimované formě. Stručnost však není překážkou srozumitelnosti. Ke srozumitelnosti přispívá i přehlednost textu a jeho grafická úprava; důležité informace jsou odlišeny od rozšiřujících pomocí tučného písma. Pochopení prezentovaných faktů usnadňují i obrázky, tabulky a schémata. To vše studentům umožní snadnou orientaci v textu a výběr informací pro promýšlení a opakování učiva, což zkvalitní jejich přípravu na závěrečnou zkoušku. V neposlední řadě může text přispět k vytvoření dobrých předpokladů pro studium navazujících medicínských disciplín.

Chcete si přečíst knihu?Základy fyziologie člověka: pro nelékařské zdravotnické obory ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Petřek. Číst Základy fyziologie člověka: pro nelékařské zdravotnické obory Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY