Dítě s epilepsií v prostředí školy

Dítě s epilepsií v prostředí školy - Dana Bursíková | Dcparkrx.org

.... 129 . B.2.1 Oslovování respondentů a participantů, sběr d a t ... Dítě s epilepsií v prostředí školy - daryzivota.sk ... . . 129 . B.2.2 Metody analýzy získaných kvantitativních dat. . ... Dítě s epilepsií v prostředí školy; Dítě s epilepsií v prostředí školy. kliknutím zvětšíte. ks. Kód: 0347363: Nakladatel: Nakladatelství Triton s.r.o. ... Kniha obsahuje i pohled jednotlivých aktérů (samotné dítě s epilepsií, jeho rodiče či pečovatelé, lékaři, pedagogičtí pracovníci a spolužáci), rozbor ... Názov: Dítě s epilepsií v prostředí školy Aut. údaje: Da ... Dítě s epilepsií v prostředí školy | Projektové centrum ... ... Názov: Dítě s epilepsií v prostředí školy Aut. údaje: Dana Buršíková Autor: Buršíková Dana: ISBN: 978-80-7553-660- (brož.) Vyd.údaje: Praha ... Název: Dítě s epilepsií v prostředí školy. Autor: Dana Buršíková. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Životní pomoc, psychologie; Populárně naučná › Medicína, zdraví; ISBN: 978-80-7553-660-. EAN: 9788075536600. Objednací kód: NH347363 Věnujte nám, prosím, několik minut, zodpovězte pár otázek a pomozte tím vylepšit portál Medvik: dotazník Dítě s epilepsií v prostředí školy. Dana Buršíková. Autorka s mnohaletými zkušenostmi v oblasti pedagogicko-psychologických aspektů epilepsie přináší ve své monografii ucelený přehled současného stavu poznání v této oblasti, včetně nejnovějších poznatků z české i... Dítě s epilepsií v prostředí školy. ... Kniha obsahuje i pohled jednotlivých aktérů (samotné dítě s epilepsií, jeho rodiče či pe...

INFORMACE

AUTOR
Dana Bursíková
DIMENZE
3,13 MB
NÁZEV SOUBORU
Dítě s epilepsií v prostředí školy.pdf

POPIS

Autorka s mnohaletými zkušenostmi v oblasti pedagogicko-psychologických aspektů epilepsie přináší ve své monografii ucelený přehled současného stavu poznání v této oblasti, včetně nejnovějších poznatků z české i zahraniční literatury. Kniha obsahuje i pohled jednotlivých aktérů (samotné dítě s epilepsií, jeho rodiče či pečovatelé, lékaři, pedagogičtí pracovníci a spolužáci), rozbor relevantních rizikových faktorů a nástin cesty k jejich překonání. Souhrn faktů doplňují konkrétní doporučení pro spolupráci zapojených subjektů i četné odkazy na další informační zdroje. Publikace rovněž obsahuje výsledky unikátního výzkumu, do něhož se zapojilo více než 100 dětí s epilepsií a odpovídající počet jejich rodičů, učitelů a spolužáků. To umožnilo systematicky zmapovat různé faktory, které ovlivňují školní život dětí s epilepsií (např. jejich kvalitu života, sociometrickou pozici ve třídě, znalosti a postoje učitelů a spolužáků, míru empatie rodičů). Na základě uvedeného výzkumu jsou zformulována doporučení pro praxi, včetně návrhů na cílené intervence směřující ke zlepšení současného stavu. Kniha je vzhledem ke svému praktickému zaměření určena nejen lékařům a odborníkům v oblasti sociálních a pedagogicko-psychologických aspektů epilepsie, ale například i pedagogickým pracovníkům škol, které navštěvují děti s epilepsií, a rodičům těchto dětí.

Chcete si přečíst knihu?Dítě s epilepsií v prostředí školy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dana Bursíková. Číst Dítě s epilepsií v prostředí školy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY