Vzpomínky na horu Čchi-laj

Vzpomínky na horu Čchi-laj - Yang Mu | Dcparkrx.org

...ia Frederator), fungující jako ... Nový seriálový hit VZPOMÍNKY uvádí herečku Poppy Montgomery v roli Carrie Wellsové, záhadné bývalé policejní vyšetřovatelky, která trpí vzácným onemocněním ... Yang Mu | Knihy Dobrovský ... . Její paměť je tak dokonalá, že se do ní navždy vryje každičké místo, rozhovor i každá… Dezinfekciou rúk (k dispozícii na predajni). Maximálny počet zákazníkov v predajni je 4. Prosím dodržujte odstup 2 metre. Osoby nad 65 rokov veku môžu nakupovať hlavne v čase od 09:00 do 11:00. Do ... Vzpomínky na horu Čchi-laj. Yang Mu. Vzpomínky na V. Horu 17.05.2008 08:00 | Ostatní. Ji ... Vzpomínky na horu Čchi-laj | knihkupectvi Chrpa Čáslav ... . Prosím dodržujte odstup 2 metre. Osoby nad 65 rokov veku môžu nakupovať hlavne v čase od 09:00 do 11:00. Do ... Vzpomínky na horu Čchi-laj. Yang Mu. Vzpomínky na V. Horu 17.05.2008 08:00 | Ostatní. Již včera jsme Vás informovali o smutné události - odchodu trenéra velmistrů Vratislava Hory, když jsme si z pera Jana Kalendovského připoměli i jeho životní dráhu. Oslovili jsme několik jeho úspěšných svěřenců, velmistry Zbyň... Cesta na horu (2016) Vynes na horu svoj hrob (TV film) (1979) Čas na dobrodružství - Vzpomínky na horu Bum Bum (S01E10) (epizoda) (2010) Návrat na Medvědí horu (2000) Dempsey a Makepeaceová - Bez šance na útěk (S01E06) (epizoda) (1985) Longital - Na horu a dolu (hudební videoklip) (2016) Jarná púť na horu Živčáková - Turzovka ... Vzpomínky na Lysou horu. Meteorologická stanice na Lysé hoře (1323 m n. m.) Než se dostanu k Lysé hoře, tak bych asi měl vysvětlit jak to s mým zájmem o meteorologii bylo od začátku. Pokusím se stručně....

INFORMACE

AUTOR
Yang Mu
DIMENZE
8,98 MB
NÁZEV SOUBORU
Vzpomínky na horu Čchi-laj.pdf

POPIS

Nakladatelství Mi:Lu Publishing v rámci edice Wen připravilo sbírku esejů v České republice dosud nepublikovaného tchajwanského autora Yang Mua, který patří mezi nejvýznamnější a nejvšestrannější čínsky píšící autory současnosti. Yang Mu, básník, esejista, literární kritik a teoretik, ve své tvorbě spojuje literární erudici s romantickým pohledem básníka, který se nechává uchvátit krajinou i lidmi a historickými událostmi. Jeho kniha Vzpomínky na horu Čchi-laj představuje první část jeho pamětí, které zachycují jeho dětství a mládí strávené na východním pobřeží Tchaj-wanu. Čtenář může sledovat, jak se autorův život dotýká historických událostí poválečného Tchaj-wanu a jak z něj čerpá inspiraci pro své pozdější umělecké dílo. Yang Mu se v knize představuje nejen jako esejista, ale i jako básník. Jeho autobiografická próza propojuje romantické a pastorální scény s kritickým i ironickým nadhledem. I když na své dětství vzpomíná z perspektivy zralého a zkušeného muže, dokáže si zachovat otevřenost a čistotu dětské mysli. Kniha zahrnuje tři sbírky esejů publikovaných v 80. a 90. letech. Dotýká se poválečné historie Tchaj-wanu a dekóduje význam historických událostí prostřednictvím své osobní zkušenosti. Pohledem básníka se můžeme blíže seznámit s proměnami, kterými prošla tchajwanská společnost na konci japonské koloniální éry a poté pod vládou KMT.

Chcete si přečíst knihu?Vzpomínky na horu Čchi-laj ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Yang Mu. Číst Vzpomínky na horu Čchi-laj Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY