Řád sladkého sněhuláka

Řád sladkého sněhuláka - Ivona Březinová | Dcparkrx.org

...ěhuláka. Kniha ze série "Má to háček" Autor: Ivona Březinov á ... Řád sladkého sněhuláka - Ivona Březinová | Prodej knih ... ... Řád sladkého sněhuláka . Přemek chodí do páté třídy, má spoustu plánů do budoucna, chtěl by se stát slavným karatistou. Po jednom náročném sportovním soustředění se mu udělá špatně. Odvezou ho do nemocnice a tam se dozví diagnózu - cukrovka. Nemoc, s kterou se už napořád musí potýkat. Hledáte Řád sladkého sněhuláka od Ivona Březinová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR pracovní listy, které právě držíte v ... Rad sladkeho snehulaka | Sleviste.cz ... . 33 prodejen po celé ČR pracovní listy, které právě držíte v˛ruce, jsou doplňkem knihy Řád sladkého sněhuláka, kterou napsala Ivona Březinová a ilustrovala M agda Veverková. Listy tedy navazují na knížku a čerpají z ní. Ověříte si, co jste si z četby zapamatovaly, a pohrajete si se zajímavými úkoly. Kupte knihu Řád sladkého sněhuláka od Ivona Březinová, Magda Veverková (ilustrátor) na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Kniha Řád sladkého sněhuláka Přidat komentář. Greena. 1 22.10.2019. Paní spisovatelka Ivona Březinová je nadána uměním dětem vyprávět příběhy. ... Řád sladkého sněhuláka 149,-Ihned ke čtení Koupit Přemek chodí do páté třídy, má spoustu plánů do budoucna, chtěl by se stát slavným karatistou. Přemek chodí do páté třídy, má spoustu plánů do budoucna, chtěl by se stát slavným karatistou. Po jednom náročném sportovním soustředění se mu udělá špatně. Odvezou ho do nemocnice a tam se dozví diagnózu - cukrovka. Nemoc, s kterou se už napořád... Kniha: Řád sladkého sněhuláka - Ivona Březinová Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Řád sladkého sněhuláka. Vyšlo také v t...

INFORMACE

AUTOR
Ivona Březinová
DIMENZE
7,57 MB
NÁZEV SOUBORU
Řád sladkého sněhuláka.pdf

POPIS

Přemek chodí do páté třídy, má spoustu plánů do budoucna, chtěl by se stát slavným karatistou. Po jednom náročném sportovním soustředění se mu udělá špatně. Odvezou ho do nemocnice a tam se dozví diagnózu – cukrovka. Nemoc, s kterou se už napořád musí potýkat. Bude moct žít jako dřív? A dál trénovat? Přemek i jeho rodiče a sestry už ví, že stojí na začátku dlouhé cesty. Ale Přemek taky ví, že v tom zdaleka není sám. Zvládne to? Řada Má to háček vzniká ve spolupráci s nakladatelstvím Pasparta. Jedná se o příběhy, které pomáhají dětem zvládnout složité životní situace.

Chcete si přečíst knihu?Řád sladkého sněhuláka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivona Březinová. Číst Řád sladkého sněhuláka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY