Na procházce ve vlaku

Na procházce ve vlaku - Radek Malý | Dcparkrx.org

...za pomoci tlačítek a páček řídí celý tenhle skvělý vláček ... Na procházce ve vlaku - Radek Malý | KOSMAS.cz - vaše ... ... ... Hledáte Na procházce ve vlaku od Radek Malý? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Nasraná cikánka se hádá ve vlaku se žáky, učiteli a průvodčím Cikán vlak nasranej cikán šílená cikánka. Němčina s Němcem - online kurz němčiny - 22. lekce: Ve vlaku ... This feature is not available right now. Please try again later. ... ... Na procházce ve vlaku - luxor.cz ... .. This feature is not available right now. Please try again later. ... Němčina s Němcem - online kurz němčiny ... ‎Mobilní aplikace pro cestování vlaky ČD - Vyhledávání vlakového spojení - Nákup vnitrostátních jízdenek, místenek a doplňkových služeb ČD - Palubní portál - informace o průběhu cesty, aktuální poloha a zpoždění vlaku - Přehled výluk, mimořádností a změn na trase vlaku - Služby ve vlaku (řazení… Rýmovaný příběh o dětech, které se během cesty za pratetou vydají na průzkum vlaku, seznámí čtenáře se vším, co s cestováním ve vlaku souvisí od nákupu jízdenek až po jídelní vůz. Na procházce ve vlaku Autor: Malý RadekIlustrátor: Vostradovská Tereza. Toto je to nejkrásnější leporelo jaké jsem za celý svůj život viděla! Opravdu. Kupte si ho, půjčte si ho v knihovně, zkrátka si ho obstarejte, a důkladně si ho prohlédněte. Je nádherné. O vizuální stránku se postarala výtvarnice Tereza ... Kniha: Na procházce ve vlaku Autor: Radek Malý Rýmovaný příběh o dětech, které se během cesty za pratetou vydají na průzkum vlaku, seznámí čtenáře se vším, co s cestováním ve vlaku souvisí od nákupu jízdenek až po jídelní ... Malý, Radek: Na procházce ve vlaku Vydal: Běžíliška, 2019, leporelo, 16 stran, ilustrace Tereza Korecká Vostradovská, od 4 let Rýmovaný příběh o dětech, které se během cesty za pratetou vydají na průzkum vlaku, seznámí čtenáře se vším, co s cestováním ve vlaku souvisí od nákupu jízdenek až po jídelní vůz. NOVÁ - informace k inzerátu... Inzerát již neexistuje. Zkuste knihu najít v aktuální nabídce bazaru. Na procházce v...

INFORMACE

AUTOR
Radek Malý
DIMENZE
5,98 MB
NÁZEV SOUBORU
Na procházce ve vlaku.pdf

POPIS

Rýmovaný příběh o dětech, které se během cesty za pratetou vydají na průzkum vlaku, seznámí čtenáře se vším, co s cestováním ve vlaku souvisí od nákupu jízdenek až po jídelní vůz. Čtenáři se dozvědí, kdo „za pomoci tlačítek a páček řídí celý tenhle skvělý vláček“, že v první třídě „sedí tiší cestující v rudém plyši“, a těsně před cílovou stanicí objeví „záchod, ze kterého duní divný rachot“. Text Radka Malého je plný vtipu i milé ironie, ilustrace Terezy Korecké Vostradovské zase obrazových mikropříběhů. Podlouhlý tvar leporela, připomínající vlak už sám od sebe, je ještě zvýrazněn výseky, které z první stránky vytvářejí lokomotivu a z dalších vagónky.

Chcete si přečíst knihu?Na procházce ve vlaku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radek Malý. Číst Na procházce ve vlaku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY