Psychologie práce a organizace: Nové poznatky

Psychologie práce a organizace: Nové poznatky - Irena Wagnerová | Dcparkrx.org

...nostice pro oblast psychologie práce a organizace, pro oblast personálního řízení, Vienna test Systém, Hoganovy testy v personálně psychologické praxi ... Kniha "Psychologie práce a organizace" ... . PSYCHOLOGIE PRÁCE A ORGANIZACE Nové poznatky Vydala Grada Publishing, a.s. U Průhonu 22, 170 00 Praha 7 tel.: +420 234 264 401, fax: +420 234 264 400 www.grada.cz jako svou 4416. publikaci Spoluautorky: PhDr. Psychologie práce a organizace - Nové poznatky - kolektiv Irena Wagnerová a. Publikace mapuje současnou psychologii práce a organizace. Na úvod se věnuje etickým aspektům v psychologii práce a organizace a certifikaci Europsycho ... Psychologie práce a organizace | Knihy Grada ... . Publikace mapuje současnou psychologii práce a organizace. Na úvod se věnuje etickým aspektům v psychologii práce a organizace a certifikaci Europsycholog, v další části se zaměřuje na nové metody (např. Publikace mapuje současnou psychologii práce a organizace. Na úvod se věnuje etickým aspektům v psychologii práce a organizace a certifikaci Europsycholog, v další části se zaměřuje na nové metody (např. Vienna Test System, Hoganovy testy nebo nový dotazník typologie osobnosti — GPOP). Psychologie práce a organizace: Nové poznatky - Ebook written by Wagnerová Irena, a kolektiv. Read this book using Google Play Books app on your PC, android, iOS devices. Download for offline reading, highlight, bookmark or take notes while you read Psychologie práce a organizace: Nové poznatky. Hledáte Psychologie práce a organizace - Nové poznatky od Irena Wagnerová,kolektiv a? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Psychologie práce a organizace: Nové poznatky Publikace mapuje současnou psychologii práce a organizace. Na úvod se věnuje etickým aspektům v psychologii p...

INFORMACE

AUTOR
Irena Wagnerová
DIMENZE
5,59 MB
NÁZEV SOUBORU
Psychologie práce a organizace: Nové poznatky.pdf

POPIS

Publikace mapuje současnou psychologii práce a organizace. Na úvod se věnuje etickým aspektům v psychologii práce a organizace a certifikaci Europsycholog, v další části se zaměřuje na nové metody (např. Vienna Test System, Hoganovy testy nebo nový dotazník typologie osobnosti — GPOP). Dále se zabývá pracovním hodnocením a jeho méně obvyklými aspekty, snižováním stavů pracovníků, procesem uvolňování a hledáním dalšího uplatnění pro uvolněné zaměstnance. Tři statě na toto téma zahrnují jak psychologické aspekty, tak faktory makroekonomické. V závěru autoři věnují pozornost kontraproduktivnímu pracovnímu chování, což je nový pojem, u nás zatím nedostatečně popsaný, a problematice mobbingu. Publikace je určena čtenářům z řad studentů psychologie, andragogiky i ekonomických oborů a odborníkům v těchto oborech a v praxi, zejména personalistům.

Chcete si přečíst knihu?Psychologie práce a organizace: Nové poznatky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Irena Wagnerová. Číst Psychologie práce a organizace: Nové poznatky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY