Cesta může být širší než delší/The path might be wider than longer: 24. mikulovské výtvarné sympozium "dílna" 2017

Cesta může být širší než delší/The path might be wider than longer: 24. mikulovské výtvarné sympozium

...jelová; Kateřina Vincourová Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Cesta může být širší než delší/The path might be wider ... ... . 24. mikulovské výtvarné sympozium "dílna" 2017 15 7 - 12 8 2017 24th Mikulov art symposium "dílna" 2017 The path might be wider than longer Město Mikulov & KANT Cesta může být širší než delší Publikace byla vydána k 24. jubilejnímu Mikulovskému výtvarnému sympoziu "dílna". Je koncipována jako knižní publikace, která prostřednictvím rozhovorů přibližuje nejen myšlení a tvorbu zúčastněných autorů, ale také se stala alespoň dílčím dokumentem o proměnách současného českého a potažmo středoevropského výtvarného umění. Kromě textů obsahuje ... Publikace byla vydána k 24. jubilejnímu Mikulovskému výtvarnému ... PDF Alena KOTZMANNOVÁ širší než ... . Kromě textů obsahuje ... Publikace byla vydána k 24. jubilejnímu Mikulovskému výtvarnému sympoziu dílna. Je koncipována jako knižní publikace, která prostřednictvím rozhovorů přibližuje... Cesta m...

INFORMACE

AUTOR
Denisa Kujelová,
DIMENZE
11,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesta může být širší než delší/The path might be wider than longer: 24. mikulovské výtvarné sympozium "dílna" 2017.pdf

POPIS

Publikace byla vydána k 24. jubilejnímu Mikulovskému výtvarnému sympoziu “dílna“. Je koncipována jako knižní publikace, která prostřednictvím rozhovorů přibližuje nejen myšlení a tvorbu zúčastněných autorů, ale také se stala alespoň dílčím dokumentem o proměnách současného českého a potažmo středoevropského výtvarného umění. Kromě textů obsahuje kvalitní reprodukce děl, jež se stala součástí sbírky současného umění města Mikulova a dokumentární fotografie z průběhu akce.

Chcete si přečíst knihu?Cesta může být širší než delší/The path might be wider than longer: 24. mikulovské výtvarné sympozium "dílna" 2017 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Denisa Kujelová,. Číst Cesta může být širší než delší/The path might be wider than longer: 24. mikulovské výtvarné sympozium "dílna" 2017 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY