Mělnicko z nebe / Mělník Region From Heaven

Mělnicko z nebe / Mělník Region From Heaven - Martina Grznárová, | Dcparkrx.org

...Heaven. Kdo napsal knihu Břeclavsko z nebe / Břeclav Region From Heaven? Autorem je Martina Grznárová, Milan Paprčka ... Melnicko | Sleviste.cz ... . Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Uherské Hradiště : Region Slovácko - sdružení pro rozvoj cestovního ruchu, 2014. 59 stran . SOUSEDÍKOVÁ, Jiřina. Paměti : obraz života na valašském venkově v první polovině 20. století. - Kniha „Mělnicko z nebe" je určena pro všechny, co chtějí vidět jiné a originální pohledy na tento výjime ... Paprcka milan melnicko z nebe | HLEDEJCENY.cz ... . - Kniha „Mělnicko z nebe" je určena pro všechny, co chtějí vidět jiné a originální pohledy na tento výjimečný region. A je opravdu na co se dívat. Soutok Vltavy a Labe pod strmými ... Kralupy nad Vltavou, - Unikátní podhledy na region Mělnicka nabízí výstava leteckých fotografií, která se koná v Kulturním domě Vltava v Kralupech nad Vltavou.Výstava probíhá do konce roku v rámci nově chystané knihy Mělnicko z nebe z CBS Nakladatelství. Vstup je zdarma a výstavu lze navštívit každý všední den od 15:30 a o víkendu od 13:30 do 20:00. Shifty's war : the autorized biography of Srgeant Darrel "Shifty" Powers, the legendary sharpshooter from the Band of Brothers / Předseda klubu a ředitel soutěže Jan Zelenka sdělil, že letos se zúčastnilo devatenáct soutěžících nejen z regionu Mělnicko, ale například i z Kutné Hory, z Kladna, Českého Brodu nebo Roudnice. Jednalo se o již tradiční akci, která se vždy pořádá v Jelenicích na ploše, kterou si klub pronajímá pro tyto účely. Tipy na výlety - Mělnicko a Kokořínsko. Zvolte region a následně oblast v ČR kam byste rádi na výlet. Tipy na následující víkend emailem. Kromě požadovaných výletů se zobrazí i možnosti ubytování, hrady, zámky a zajímavosti z této oblasti. (Klikněte na ikonky nebo na menu vlevo). Litoměřicko z nebe. Otevřete bránu k poznání úchvatného regionu Litoměřicka. Území plné kopců v jinak rovinaté krajině svědčící o dávné sopečné činnosti. Malebná zákoutí řeky Ohře a kaňonovité údolí řeky Labe. Majestátně... Mělník - Myslíte si, že sousedův komín moc kouří? Vyfoťte ho a nahrajte na internet. Právě tam totiž vznikla takzvaná mapa čmoudilů, která byla původně určena pouze pro Ostravsko. Nyní se však rozšířila na celé Česko. A ani Mělnicko není výjimkou. Online knihkupectví Knihy.ABZ.cz - aktuální nabídka titulů z kategorie: Knikupectví > Katalog předmětový > M > Mělník (Česko : oblast) > Vlastivěda. Mělník - První říjnová sobota patří již sedm let mělnické Drakiádě. Na letišti na Chloumku bylo v sobotu 6. října nebe plné krásně barevných létajících draků různých velikostí a na ploše pobíhaly, stály, seděly či řídily draka desítky dětí a pravděpodobně stovky dospělých....

INFORMACE

AUTOR
Martina Grznárová,
DIMENZE
4,17 MB
NÁZEV SOUBORU
Mělnicko z nebe / Mělník Region From Heaven.pdf

POPIS

Kniha „Mělnicko z nebe“ je určena pro všechny, co chtějí vidět jiné a originální pohledy na tento výjimečný region. A je opravdu na co se dívat. Soutok Vltavy a Labe pod strmými vinohrady, končícími starobylým Mělníkem je okouzlující. Zajímavé jsou zdymadla i říční stavby, krásu knize dodávají pohledy na pestrou zemědělskou krajinu i nádherné zámky, jako jsou například Veltrusy a Liblice a zlatým hřebem je hrad Kokořín uprostřed hustých zelených lesů. Neobyčejným způsobem jsou zachyceny pohledy na obce, jejich zajímavosti, rozmanitost a barevnost polí, luk i rybníčků a originální je kompozice těžby písku, kde stroje v pískovně připomínají tak trochu pavouka. Pomocí této knihy se můžete vznést nad krajinu i z pohodlí domova a vychutnat si trochu jiné pohledy, jak je možná neznáte.

Chcete si přečíst knihu?Mělnicko z nebe / Mělník Region From Heaven ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martina Grznárová,. Číst Mělnicko z nebe / Mělník Region From Heaven Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY