Základní texty východních náboženství 3. : Čínský, japonský a korejský buddhismus

Základní texty východních náboženství 3. : Čínský, japonský a korejský buddhismus - Oldřich Král (ed.) | Dcparkrx.org

...Diamantová sútra, Sútra srdce, Tribunová sútra, Kázání Mistra Yixuana, Traktát o důvěře v srdce ... Základní texty východních náboženství 1. : Hinduismus ... ... ... Oldřich Král • Argo, 2011 • 3. diel série Na sklade Kniha Čínský, japonský a korejský buddhismus, jahož autorem je Oldřich Král, obsahuje vedle základní části buddhismu čínského i texty buddhismu japonského a korejského, které představují významné aspekty dálněvýchodní filosofické a náboženské kultury... Čínský, japonský a korejský buddhismus - Základní texty východních náboženství 3 Král, O. ( ... Čínský, japonský a korejský buddhismus — Nakladatelství Argo ... ... Čínský, japonský a korejský buddhismus - Základní texty východních náboženství 3 Král, O. (nakladatelství Argo) Třetí svazek obsahuje vedle základní části buddhismu čínského i texty buddhismu japonského a korejského, které představují významné aspekty dálněvýchodní filosofické a náboženské kultury a její ... Zen-buddhismus - Japonsko ... Čínský, japonský a korejský buddhismus Základní texty východních náboženství 3. Autor: Oldřich Král. Antologie obsahuje základní části buddhismu čínského i texty buddhismu japonského a korejského, které představují významné aspekty dálněvýchodní filosofické a náboženské kultury...

INFORMACE

AUTOR
Oldřich Král (ed.)
DIMENZE
6,76 MB
NÁZEV SOUBORU
Základní texty východních náboženství 3. : Čínský, japonský a korejský buddhismus.pdf

POPIS

Třetí svazek obsahuje vedle základní části buddhismu čínského i texty buddhismu japonského a korejského, které představují významné aspekty dálněvýchodní filosofické a náboženské kultury a její literární prezentace: Lankavatara sútra, Lotosová sútra, Diamantová sútra, Sútra srdce, Tribunová sútra, Kázání Mistra Yixuana, Traktát o důvěře v srdce, Tribunová sútra Šestého patriarchy; kóanové sbírky Brána bez dveří, Linjiovy a Dongshanovy dialogy; Cesty na Západ (Xuanzang a Wu Cheng‘en); Dógen; čínské, japonské a korejské buddhistické hagiografie a legendy.

Chcete si přečíst knihu?Základní texty východních náboženství 3. : Čínský, japonský a korejský buddhismus ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Oldřich Král (ed.). Číst Základní texty východních náboženství 3. : Čínský, japonský a korejský buddhismus Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY