Bitva o Salajak: Příběh o Jarmalandu

Bitva o Salajak: Příběh o Jarmalandu - Johan Theorin | Dcparkrx.org

...zen do Skandinávie 14. století, do doby plné válek o bohatství a moc ... Fantasy švédského klasika Johana Theorina: Bitva o Salajak ... . Bitva o hrad Salajak proběhla, ale boj proti vittrům nekončí. Mnozí z nich po bitvě utekli do propasti Jarmaland, do říše temnoty a životu nebezpečných bytostí. Vitterská bojovnice Ristin a princ Dhor, kteří jen o vlásek unikli smrti, se pomalu vydávají do jejích hlubin, pronásledováni skupinou vojáků, rytířů a elfů. Theorin Johan: Bitva o Salajak. Autor: Theorin Johan. Partnerský prode ... Kniha: Bitva o Salajak (Johan Theorin) | Martinus ... . Theorin Johan: Bitva o Salajak. Autor: Theorin Johan. Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner. Daleko v horách se v hradu jménem Salajak probouzí královská garda bytostí zvaných mahry. Celý popis. 258. ... Příběh o Jarmalandu Knižní edice Bitva o hrad Salajak proběhla, ale boj proti vittrům nekončí. Mnozí z nich po bitvě utekli do propasti Jarmaland, do říše temnoty a životu nebezpečných bytostí. Vitterská bojovnice Ristin a princ Dhor, kteří jen o vlásek unikli smrti, se pomalu vydáv... Bitva o hrad Salajak proběhla, ale boj proti vittrům nekončí. Mnozí z nich po bitvě utekli do propasti Jarmaland, do říše temnoty a životu nebezpečných bytostí. Vitterská bojovnice Ristin a princ Dhor, kteří jen o vlásek unikli smrti, se pomalu vydávají do jejích hlubin, pronásledováni skupinou vojáků, rytířů a elfů. SERIE: Příběh o Jarmalandu [1] Bitva o Salajak [2] Hon na vittry. Informace / Anotace ke knize: Hon na vittry. Bitva o hrad Salajak proběhla, ale boj proti vittrům nekončí. Mnozí z nich po bitvě utekli do propasti Jarmaland, do říše temnoty a životu nebezpečných bytostí. Vitterská bojovnice Ristin a princ Dhor, kteří jen o ... Příběh o Jarmalandu 1. - Bitva o Salajak od 164 K ... Poličky; Komentáře a hodnocení; Pro antikvariáty. Popis napojení; O portálu. Blog; O nás; Jak šel čas; Kontakt; Obchodní podmínky; Ochrana osobních údajů ... Hon na Vittry Příběh o Jarmalandu 2 Theorin Johan. Bitva o hrad Salajak proběhla, ale boj proti vittrům nekončí. Mnozí z nich po bitvě utekli do propasti Jarmaland, do říše temnoty a životu nebezpečných bytostí....

INFORMACE

AUTOR
Johan Theorin
DIMENZE
9,68 MB
NÁZEV SOUBORU
Bitva o Salajak: Příběh o Jarmalandu.pdf

POPIS

Na dalekém severu Skandinávie, hluboko pod horou Salajak, spí ve velké jeskyni Had Midgard. Nad ním se ve své pevnosti probouzí z dlouhého zimního spánku starověký národ tlachalů. Ristin, člen okřídlené elitní jednotky zvané tlachalské bánší, přelétá ledový vrchol hory Salajak, aby přivítal vojáky, kteří se vracejí z lidského světa s masem… čerstvým masem. Nepřátelé na severu se probouzejí a tři mladí bratři plánují útěk ze své farmy na jihu Švédska. Dali si za cíl přidat se k armádě složené z lidí a padlých elfů, která pochoduje na sever, aby zastavila tlachaly a zvěrstva, co páchají. Prostřední ze tří bratrů Egirových, Niklis, se chce stát lotrem a nejstarší Samuel sní o tom, že se stane rytířem. Nejmladší bratr Jöran by se radši vrátil domů dřív, než si pro všechny tři přijde Smrt. Lovida Georgsdotterová, dcera lorda z Frösönu, který armádu svolal, našla v jezeře Storsjön skrytou zbraň. V hlubokých vodách žije smrtící vodní had, dlouhý jako klikatící se řeka, který Lovisu poslouchá a objeví se vždy, jakmile dívka zatroubí na svůj březový roh. Armáda pochodující na sever se stane středobodem, ve kterém se stýkají a proplétají osudy všech zúčastněných, jen aby pak byla stržena do bezedné propasti pod horou Salajak, známé jako Jarmaland. V jejích temných ledových hlubinách, kde vládne bohyně podsvětí Hel, se skrývá tajemství staré jako čas sám a čeká na dobrodruha, který ho odhalí.

Chcete si přečíst knihu?Bitva o Salajak: Příběh o Jarmalandu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Johan Theorin. Číst Bitva o Salajak: Příběh o Jarmalandu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY