Učebnice šachu pro děti: Úvod šachového detektiva do královské hry

Učebnice šachu pro děti: Úvod šachového detektiva do královské hry - Todd Bardwick | Dcparkrx.org

...ihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů ... Kniha Učebnice šachu pro děti | kníhkupectvo Literama.sk ... . Učebnice šachu pro děti Podnázov Úvod šachového detektiva do královské hry EAN/ISBN 9788076175075 Forma Brožovaná Poznámka 2. vydanie Autor Todd Bardwick Druh tovaru Kniha Rok vydania 2019/05 Rozsah 192 Rozmer 212×282×14 mm Hmotnosť 0,60 Stav Skladom u dodávateľa Dostupnosť Vyexpedujeme do 7 dní Sadzba DPH 10% Zľava 18% Učebnice šachu pro děti je zábavná, souhrnná příručka pro děti, které šachy vidí poprvé, nebo jsou v této královské hře teprve nováčky. Nabízí dvě stě šachových problémů i s jejich komplexním řešením, a to na dvou úrovních schopností: psa ... Učebnice šachu pro děti | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . Nabízí dvě stě šachových problémů i s jejich komplexním řešením, a to na dvou úrovních schopností: psa baseta (začátečníci) a šachového detektiva (středně pokročilí). Universum Učebnice šachu pro děti: Úvod šachového detektiva do královské hry (978-80-7617-507-5) Učebnice šachu pro děti je zábavná a souhrnná příručka pro děti, které šachy vidí poprvé, nebo jsou v této královské hře teprve nováčky. Nabízí dvě stě šachových problémů i s jejich komplexním řešením, a to na dvou úrovních schopností: psa baseta ... Zábavná, souhrnná příručka pro děti, které šachy vidí poprvé, nebo jsou v této královské hře teprve nováčky. Nabízí dvě stě šachových problémů i s jejich komplexním řešením, a to na dvou úrovních schopností: psa baseta (začátečníci) a šachového detektiva (středně pokročilí). Učebnice šachu pro děti je zábavná, souhrnná příručka pro děti, které šachy vidí poprvé, nebo jsou v této královské hře teprve nováčky. Nabízí dvě stě šachových problémů i s jejich komplexním řešením, a to na dvou úrovních schopností: psa baseta (začátečníci) a šachového detektiva (středně pokročilí). Autor tohoto titulu, národní šachový mistr ... Učebnice šachu pro děti je zábavná a souhrnná příručka pro děti, které šachy vidí poprvé, nebo jsou v této královské hře teprve nováčky. Nabízí dvě stě šachových problémů i s jejich komplexním řešením, a to na dvou úrovních schopností: psa baseta (začátečníci) a šachového detektiva (středně pokročilí). Učebnice šachu pro děti je zábavná a souhrnná příručka pro děti, které šachy vidí poprvé, nebo jsou v této královské hře teprve nováčky. Nabízí dvě stě šachových problémů i s jejich komplexním řešením, a to na dvou úrovních schopností: psa baseta (začátečníci) a šachov...

INFORMACE

AUTOR
Todd Bardwick
DIMENZE
3,85 MB
NÁZEV SOUBORU
Učebnice šachu pro děti: Úvod šachového detektiva do královské hry.pdf

POPIS

Učebnice šachu pro děti je zábavná a souhrnná příručka pro děti, které šachy vidí poprvé, nebo jsou v této královské hře teprve nováčky. Nabízí dvě stě šachových problémů i s jejich komplexním řešením, a to na dvou úrovních schopností: psa baseta (začátečníci) a šachového detektiva (středně pokročilí). Autor tohoto titulu, národní šachový mistr Todd Bardwick, je autorem mnoha knih, ve kterých zasvěcuje děti i dospělé do tajů královské hry, přičemž využívá své četné zkušenosti coby šachového učitele.

Chcete si přečíst knihu?Učebnice šachu pro děti: Úvod šachového detektiva do královské hry ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Todd Bardwick. Číst Učebnice šachu pro děti: Úvod šachového detektiva do královské hry Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY