Tanec s draky: Píseň ledu a ohně. Kniha pátá

Tanec s draky: Píseň ledu a ohně. Kniha pátá - George R.R. Martin | Dcparkrx.org

...nářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení ... Tanec s draky - Vyhledávání na Heureka.cz ... ... Tanec s draky: Píseň ledu a ohně - Kniha pátá George R.R. Martin Nakladatel: Talpress 2014 Obsah knihy: Tanec s draky 1+2 - Píseň ledu a ohně - kniha pátá. Píseň ledu a ohně - kniha pátá (část první a druhá) Na východě, sužována svými nepřáteli, vládne jako královna města postaveného na prachu a smrti Daenerys, poslední potomek rodu Targaryenů, jejíž draci vyrostli do hrůzné dospělosti. Kniha Tanec s draky 2 - Píseň ledu a ohně - kniha pátá ... Tanec s draky - George R.R. Martin | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Kniha Tanec s draky 2 - Píseň ledu a ohně - kniha pátá - část 2.(Martin George R. R.) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. Píseň ledu a ohně 5:Tanec s draky - Martin George R.R. [KNI] Sedm království se zmítá v agónii intrik a zrady. Také proto se pozornost vypravěče upírá jiným směrem - na východ.... Uložit ke srovnání Tanec s draky (A Dance with Dragons) je pátá kniha z fantasy série Píseň ledu a ohně od americ. kého autora George R. R. Martina.Anglický originál vyšel 12. července 2011, české vydání vyšlo 31. května 2012. Tanec s draky měl být pův. odně název druhé knihy, když Martin příběh ještě plánoval jako trilogii, a některá starší americká vydání první knihy ... Název: Tanec s draky 1+2 - Píseň ledu a ohně 9+10 - kniha pátá - část první a druhá. Autor: George R....

INFORMACE

AUTOR
George R.R. Martin
DIMENZE
4,91 MB
NÁZEV SOUBORU
Tanec s draky: Píseň ledu a ohně. Kniha pátá.pdf

POPIS

Sedm království se zmítá v agónii intrik a zrady. Také proto se pozornost vypravěče upírá jiným směrem – na východ. Za mořem povstává z popela a prachu mocná vládkyně – Daenerys z rodu Targaryenů, matka draků, kteří stále rostou a sílí. Daenerys se stává majákem, ke kterému míří i Tyrion Lannister. Ke slovu se dostává také pouštní království Dorne, na šachovnici se objevují nové figury, aby zaplnily místo těch dávno padlých. Na Zdi, kde se situace zhoršuje doslova každým okamžikem, se stává velitelem John Sníh. Na vrata buší Zdivočelí, kterým jsou v patách Jiní, ani všichni bratři ve zbrani nejsou z volby nadšeni. Zima je prakticky tady a velké finále před branami. Na celém světě má miliony nadšených fanoušků, kteří netrpělivě čekají na každé pokračování. Píseň ledu a ohně vychází v novém překladu a úpravě.

Chcete si přečíst knihu?Tanec s draky: Píseň ledu a ohně. Kniha pátá ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor George R.R. Martin. Číst Tanec s draky: Píseň ledu a ohně. Kniha pátá Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY