Vilma běží o život

Vilma běží o život - Naďa Pažoutová | Dcparkrx.org

...ární soutěži nakladatelství Abatros za rok 2017 ... Vilma běží o život | Agátin svět ... . Zobrazit profil autora. Albatros Media newsletter. Jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek! Všechny informace o produktu Kniha Vilma běží o život - Astrid Lindgren, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Vilma běží o život - Astrid Lindgren. Vilma poznává jejich způsob života, tolik odli ... Vilma běží o život | Albatrosmedia.cz ... . Vilma poznává jejich způsob života, tolik odlišný od toho, co zná, a najde si i nové kamarády. Život v džungli ji fascinuje, zároveň ale touží vrátit se domů. Přečetla si knihkupkyně z Nového Boru Devítiletá Vilma je obyčejná školačka, která žije s rodiči a bratrem na venkově. Má dva velké koníčky: ráda a dobře běhá a miluje Afriku - a to je pro její příběh, v němž běží o život, klíčové. VILMA BĚŽÍ O ŽIVOT Naďa Pažoutová. Slavným heslem Emila Zátopka „Když nemůžeš, přidej!", které se stalo zadáním loňské literární soutěže nakladatelství Albatros, se řídí i protagonistka vítězného rukopisu Nadi Pažoutové, nadějná amatérská sportovkyně Vilma. Malá Vilma se během běžeckých závodů v Africe ztratí uprostřed neprostupné džungle. Dostane se až do vesnice, kde ji domorodci přijmou za svou. Vilma poznává jejich způsob života, tolik odlišný od toho, co zná, a najde si i nové kamarády. Život v... Kniha Vilma běží o život je moc hezký příběh. Hlavní hrdinka Vilma ...

INFORMACE

AUTOR
Naďa Pažoutová
DIMENZE
6,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Vilma běží o život.pdf

POPIS

Malá Vilma se během běžeckých závodů v Africe ztratí uprostřed neprostupné džungle. Dostane se až do vesnice, kde ji domorodci přijmou za svou. Vilma poznává jejich způsob života, tolik odlišný od toho, co zná, a najde si i nové kamarády. Život v džungli ji fascinuje, zároveň ale touží vrátit se domů. Opustit deštný prales navíc možná budou muset i její noví přátelé, vesnici totiž hrozí, že bude srovnána se zemí. Ale Vilma je odhodlaná nenechat to jen tak! Vítězný rukopis literární soutěže Albatrosu na téma „Když nemůžeš, přidej.

Chcete si přečíst knihu?Vilma běží o život ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Naďa Pažoutová. Číst Vilma běží o život Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY