Dobré věci nejsou špatné. Kniha zdravějšího vaření a pečení

Dobré věci nejsou špatné. Kniha zdravějšího vaření a pečení - Marie Noe | Dcparkrx.org

...ích návyků a zdravějšího vaření. Doporučené potraviny ... Marie Noe | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Použití éterických olejů při vaření. Jednoduché vzorové recepty. ... Podtitul: Kniha zdravějšího vaření a pečení noho lidí si přeje změnit své stravovací návyky, chtějí vařit jinak, zdravěji, ale nevědí, jak začít. Právě pro ně je určena tato kniha. Nabízí jednoduché recepty pro všední dny a praktické rady a informace pro orientaci v džungli rozporuplných názorů na zdravou ... Dobré věci nejsou špatné. Kniha zdravějšího vaření ... Dobré věci nejsou špatné. Kniha zdravějšího vaření a ... ... ... Dobré věci nejsou špatné. Kniha zdravějšího vaření a pečení - Marie Noe . Mnoho lidí si přeje změnit své stravovací návyky, chtějí vařit jinak, zdravěji, ale nevědí, jak začít. Právě pro ně je určena tato kniha. Objednávejte knihu Dobré věci nejsou špatné. Kniha zdravějšího vaření a pečení v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Kniha zdravějšího vaření a pečení Marie Noe. Česká přírodní kosmetika Nobilis Tilia; Rostlinné oleje Nobilis Tilia Kniha zdravějšího vaření a pečení vás naučí: - Samostatně a odpovědně uvažovat o zdravé výživě - Vybrat si z nabídky různých výživových směrů - Vařit jednoduchá, čistá jídla vhodná pro děti - Přistupovat k vaření tvořivě - Využívat přírodní éterické oleje ... Dobré věci nejsou špatné. Kniha ... Dům knihy.cz > Knihy > Kuchařky, nápoje > Dobré věci nejsou špatné. ... Kniha zdravějšího vaření a pečení. NOE Marie. Info: One Woman Press, 2011 (1.) - váz., 252 str. EAN: 9788086356525 ISBN: 978-80-86356-52-5. Hodnocení: 0 hodnocen í Dobré ... Dobré věci nejsou špatné . 11,40 € ... Dobré věci nejsou špatné Kniha zdravějšího vaření a pečení . Marie Noe; ... Autorka nezapře svou náklonnost k sladkostem, neboť tato kapitola je jednou z nejobsáhlejších, a při pečení také nejvíce využívá éterické oleje. Dobré věci nejsou špatné. Marie Noe Kniha zdravějšího vaření a pečení. Praktické rady. Jednoduché recepty Éterické oleje v kuchyni Mnoho lidí si přeje změnit své stravovací návyky, chtějí vařit jinak, zdravěji, ale nevědí, jak začít. Právě pro ně je určena tato kniha. Dobré věci nejsou porovnaj ceny v 8 obchodoch od 8.24 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepšiu ponuku kúp DOBRÉ VĚCI NEJSOU ŠPATNÉ (MARIE NOE) najlacnejšie v overenom obchode s dopravou zadarmo do 24h cez NajNakup.sk Dobré věci nejsou špatné. Kniha zdravějšího vaření a pečen...

INFORMACE

AUTOR
Marie Noe
DIMENZE
7,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Dobré věci nejsou špatné. Kniha zdravějšího vaření a pečení.pdf

POPIS

Mnoho lidí si přeje změnit své stravovací návyky, chtějí vařit jinak, zdravěji, ale nevědí, jak začít. Právě pro ně je určena tato kniha. Nabízí jednoduché recepty pro všední dny a praktické rady a informace pro orientaci v džungli rozporuplných názorů na zdravou stravu. A protože autorka sedlouhodobě věnuje aromaterapii, najdete v knize také informace, jak využít přírodní éterické oleje k aromatizaci pokrmů. Autorka shrnula a utřídila své zkušenosti a nashromážděné informace o zdravé výživě, kterou se začala soustavněji a uceleněji zabývat po narození syna. Před jeho narozením byla osm let vegetariánkou, ale v těhotenství dostala chuť na maso. Po porodu se učila vařit čistá jídla vhodná i pro děti a díky tomu se blíže seznámila s makrobiotikou. A protože podobným obdobím prochází mnoho matek, rozhodla se podělit se s nimi (a nejen s nimi) o své zkušenosti, aby jim ušetřila čas při hledání zdrojů a zkoušení toho či onoho. Kniha je rozvržena do dvou oddílů. V prvním oddílu jsou čtivě a srozumitelně shrnuty informace o zdravé výživě. Autorka v zájmu vyvážené stravy nezavrhuje přiměřenou konzumaci masa, poukazuje na nevhodné suroviny a potraviny a seznamuje s novými, které je vhodné do jídelníčku zařadit. Oddíl obsahuje také kapitolu o éterických olejích a jejich úloze při aromatizování potravin. Druhý oddíl je zaměřen prakticky - na recepty. Každá kapitola představuje jednotlivé skupiny jídel -polévky, zeleninu, maso, přílohy, omáčky, pomazánky, sladkosti a pečivo, kváskový chléb, ovoce. V úvodu každé kapitoly jsou shrnuty principy přípravy daného typu pokrmu a pak následují autorčiny oblíbené a ověřené recepty, které zvládnou i začátečníci. Autorka nezapře svou náklonnost k sladkostem, neboť tato kapitola je jednou z nejobsáhlejších, a při pečení také nejvíce využívá éterické oleje.

Chcete si přečíst knihu?Dobré věci nejsou špatné. Kniha zdravějšího vaření a pečení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marie Noe. Číst Dobré věci nejsou špatné. Kniha zdravějšího vaření a pečení Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY