Vilma běží o život

Vilma běží o život - Naďa Pažoutová | Dcparkrx.org

... jejich způsob života, tolik odlišný od toho, co zná, a najde si i nové kamarády ... Vilma běží o život | Agátin svět ... . Život v... Kniha Vilma běží o život je moc hezký příběh. Hlavní hrdinka Vilma se ocitá v malé vesničce v Africe, která je plná domorodců a Vilma tak poznává jejích život, jejich kulturu. Moc se mi líbí jaké má kniha poslání, jak zde autorka vykresluje život v Africe, vidíme tu krásný kontrast mezi životem v Africe a mezi ... Vilma běží o život. Všeobecné informace: Autor: Pažoutová Naďa: Anotace: M ... Vilma běží o život | Albatrosmedia.cz ... ... Vilma běží o život. Všeobecné informace: Autor: Pažoutová Naďa: Anotace: Malá Vilma se během běžeckých závodů v Africe ztratí uprostřed nepropustné džungle. Dostane se do vesnice, kde ji domorodci přijmou za svou. Život v džungli ji fascinuje, zároveň ale touží vrátit se domů. Malá Vilma se během běžeckých závodů v Africe ztratí uprostřed neprostupné džungle. Dostane se až do vesnice, kde ji domorodci přijmou za svou. Vilma poznává jejich způsob života, tolik odlišný od toho, co zná, a najde si i nové kamarády. Život v džu Vilma běží o život Vítězný rukopis literární soutěže Albatrosu na téma „Když nemůžeš, přidej. Malá Vilma se během běžeckých závodů v Africe ztratí uprostřed neprostupné džungle. Dostane se až do vesnice, kde ji domorodci přijmou za svou. Hledáte Vilma běží o život od Naďa Pažoutová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Vilma běží o život. Naďa Pažoutová. Malá Vilma se během běžeckých závodů v Africe ztratí uprostřed neprostupné džungle. Dostane se až do vesnice, kde ji domorodci přijmou za svou. o život, ne o ten svůj antilopí, ale o ten, co patří všem . živým tvorům, kteří v džungli žijí, a koneckonců i o život . džungle samé. 18 | VILMA BĚŽÍ O ŽIVOT. KONEČNĚ ODJEZD. P. řipadalo mi, že máma s tou mojí cestou opravdu moc . nadělá. Pořád se strachovala, aby se mi tam něco Kniha Vilma běží o život na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Vilma běží o život od ostatních uživatelů. Nakupujte Romány... Vilma běží o život - Naďa Pažoutová. Vilma běží o živo t - Naďa Pažoutová - E-book elektronické knihy - Děti v bavlnce .czVilma běží o živo t - Naďa... Audioknihu pro děti Vilma běží o život napsala Naďa Pažoutová a vypráví Jana Plodková. Malá Vilma se během běžeckých závodů v Africe ztratí uprostřed neprostupné džungle. Dostane se až do vesnice, kde ji domorodci přijmou za svou. Vilma poznává jejich způsob života, tolik odlišný od toho, co zná, a najde si i ... To zjistíte v knize Vilma běží o život, kterou napsala Naďa Pažoutová. Kniha vyhrála literární soutěž na téma Když nemůžeš, přidej, kterou uspořádalo nakladatelství Albatros. Cena v soutěži. 1x kniha Vilma běží o život. Beseda...

INFORMACE

AUTOR
Naďa Pažoutová
DIMENZE
8,76 MB
NÁZEV SOUBORU
Vilma běží o život.pdf

POPIS

Malá Vilma se během běžeckých závodů v Africe ztratí uprostřed neprostupné džungle. Dostane se až do vesnice, kde ji domorodci přijmou za svou. Vilma poznává jejich způsob života, tolik odlišný od toho, co zná, a najde si i nové kamarády. Život v džungli ji fascinuje, zároveň ale touží vrátit se domů. Opustit deštný prales navíc možná budou muset i její noví přátelé, vesnici totiž hrozí, že bude srovnána se zemí. Ale Vilma je odhodlaná nenechat to jen tak! Vítězný rukopis literární soutěže Albatrosu na téma „Když nemůžeš, přidej.

Chcete si přečíst knihu?Vilma běží o život ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Naďa Pažoutová. Číst Vilma běží o život Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY