Ecce homo.: Esej o vizuální antropologii

Ecce homo.: Esej o vizuální antropologii - Tomáš Petráň | Dcparkrx.org

...e pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení ... Ecce homo.: Esej o vizuální antropologii - KOSMAS.cz ... . ... Kniha: Ecce homo. -- Esej o vizuální antropologii - Tomáš Petráň ... Podtitul: Esej o vizuální antropologii. Kniha usiluje o definici a vymezení oboru vizuální antropologie v rámci sociální a kulturní antropologie a zaměřuje se především na souvislosti filmu a audiovizuálních médií s vědní ... PETRÁŇ, Tomáš. Ecce homo : (esej o vizuální antro ... PDF SAN236 Vizuální studia - Masaryk University ... ... PETRÁŇ, Tomáš. Ecce homo : (esej o vizuální antro...

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Petráň
DIMENZE
6,77 MB
NÁZEV SOUBORU
Ecce homo.: Esej o vizuální antropologii.pdf

POPIS

Kniha usiluje o definici a vymezení oboru vizuální antropologie v rámci sociální a kulturní antropologie a zaměřuje se především na souvislosti filmu a audiovizuálních médií s vědní disciplínou. Vedle historie etnografického filmu a popisu historických užití audiovizuálních prostředků v antropologii se práce snaží vymezit základní metodologii této antropologické specializace a nastínit možnosti interdisciplinárního přístupu v propojování uměleckých způsobů zakoušení světa s dispozitivem vědeckým. Publikace přináší ucelený přehled dosavadních odborných publikací v oboru vizuální antropologie se zaměřením na film a audiovizi a podává přehled paradigmatických posunů v interdisciplinárních přesazích.

Chcete si přečíst knihu?Ecce homo.: Esej o vizuální antropologii ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Petráň. Číst Ecce homo.: Esej o vizuální antropologii Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY