Na co Alice zapomněla

Na co Alice zapomněla - Liane Moriarty | Dcparkrx.org

...o sebereflexi. Co by řeklo vaše já z minulosti, kdyby vidělo, kam se váš život ubírá? A záleží vlastně na tom, co jste si mysleli před deseti lety? Je důležitější výsledek, nebo je potřeba ho vidět v kontextu s cestou, která k němu vedla? Alice dostala příležitost jakou většina z nás ... Na co Alice zapomněla - Liane Moriarty | Knihy Dobrovský ... ... Na co Alice zapomněla Liane Moriarty. Na co Alice zapomněla. Liane Moriarty. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.4 z 5 hvězdiček 36 hodnocení čtenářů Kniha Poslední kusy lze odebrat pouze na vybraných prodejnách ... Na co Alice zapomněla Pevná s přebalem matná . EAN: 9788024927299. Liane Moriarty ... Obsah knihy: Na co Alice zapomněla. Když se Alice probere na zemi v posilovně, má na hl ... Na co Alice zapomněla od 10,91 € - Heureka.sk ... . Chci přečíst. 4.4 z 5 hvězdiček 36 hodnocení čtenářů Kniha Poslední kusy lze odebrat pouze na vybraných prodejnách ... Na co Alice zapomněla Pevná s přebalem matná . EAN: 9788024927299. Liane Moriarty ... Obsah knihy: Na co Alice zapomněla. Když se Alice probere na zemi v posilovně, má na hlavě pořádnou bouli a myslí si, že je jí dvacet devět a čeká první dítě se svým superúžasným manželem Nickem. Jenomže pak se dozví, že se jí z paměti právě vymazalo deset let života a že je ve skutečnosti devětatřicetiletá ... Všechny informace o produktu Kniha Na co Alice zapomněla, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Na co Alice zapomněla. Na co Alice zapomněla od 322 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na co Alice zapomněla Liane Moriarty. Když se Alice probere na zemi v posilovně, má na hlavě pořádnou bouli a myslí si, že je jí dvacet devět a čeká první dítě se svým superúžasným manželem Nickem. Jenomže pak se dozví, že se jí z paměti právě vymazalo deset let života a že je ve skutečnosti devětatřicetiletá ... Kniha: Na co Alice zapomněla - Liane Moriarty. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Na co Alice zapomněla - 2. vydání ... Výrobce:Ikar Rok vydání:2019. Když se Alice probere na zemi v posilovně, má na hlavě pořádnou bouli a myslí si, že je jí dvacet devět a čeká první dítě se svým superúžasným manželem Nickem. Jenomže pak se dozví, že se jí z paměti právě vymazalo deset let života a že je ve ... NA CO ZAPO . Title: Na co Alice zapomněla - Liane Moriarty epub fb2 PDF Created Date: 1/21/2018 11:42:36 PM ......

INFORMACE

AUTOR
Liane Moriarty
DIMENZE
3,90 MB
NÁZEV SOUBORU
Na co Alice zapomněla.pdf

POPIS

Když se Alice probere na zemi v posilovně, má na hlavě pořádnou bouli a myslí si, že je jí dvacet devět a čeká první dítě se svým superúžasným manželem Nickem. Jenomže pak se dozví, že se jí z paměti právě vymazalo deset let života a že je ve skutečnosti devětatřicetiletá neurotička, která nejraději tráví svůj volný čas v posilovně nebo na poradách školního výboru se ženami, jež kdysi nesnášela. Jak se to stalo, že se její život tak radikálně změnil? Proč ji její manžel nenávidí? Co tak hrozného provedla, že s ní její milovaná sestra skoro nemluví? A do toho si není schopná vůbec vzpomenout na svoje tři děti – ne, Alice se najednou vidí jinýma očima a ta nová žena, o které jí vyprávějí, se jí vůbec nezamlouvá. Najde způsob, aby se znovu stala tím člověkem, kterým bývala?

Chcete si přečíst knihu?Na co Alice zapomněla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Liane Moriarty. Číst Na co Alice zapomněla Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY