Zlodějka mýho táty

Zlodějka mýho táty - Petra Hůlová | Dcparkrx.org

...ománu Petry Hůlové Zlodějka mýho táty nesnáší desetiletý Miky střídavou péči, nové sourozence a mobilové dny macechy, co podle Mikyho jemu a jeho bráchům ukradla tátu ... Zlodějka mýho táty - Petra Hůlová | Kniha na Alza.cz ... . V novém románu Petry Hůlové Zlodějka mýho táty nesnáší desetiletý Miky střídavou péči, nové sourozence a mobilové dny macechy, co podle Mikyho jemu a jeho bráchům ukradla tátu. Naštěstí existuje virtuální platforma plná reálných vrstevníků v podobné situaci a ve společném přesvědčení, že mají právo ... Zlodějka mýho táty Petra Hůlová. V novém románu Petry Hůlové Zlodějka mýho táty nesnáší desetiletý Miky střídavou péči, nové sourozence a mobilové dny macechy, ... Petra Hůlová o nové knize Zlodějka mýho táty - YouTube ... ... Zlodějka mýho táty Petra Hůlová. V novém románu Petry Hůlové Zlodějka mýho táty nesnáší desetiletý Miky střídavou péči, nové sourozence a mobilové dny macechy, co podle Mikyho jemu a jeho bráchům ukradla tátu. Zlodějka mýho táty. Vyšlo 14. 11. 2019 19/2019 Jacques Rupnik, Jana Červenkov ... Zlodějka mýho táty. Torst, 2019, 276 str. Jazyk: Čeština Žánr: Beletrie ISBN: 9788072155828. O destruktivním vlivu rozvodu rodičů na děti i o válce dětí proti rodičům. Nový román Petry Hůlové se věnuje menším dějinám, těm soukromým, rodinným. Desetiletý Miky se ocitá ve střídavé péči, kterou nesnáší ... Zlodějka mýho táty Petra Hůlová. ISBN: 978-80-7215-582-8 Rok vydání: 2019 Počet stran: 276 Cena: 288 Kč Vazba: brožované Formát: 115 x 195 mm Číslo publikace: 656 Grafická úprava: Jakub Krč V novém románu Petry Hůlové Zlodějka mýho táty nesnáší desetiletý Miky střídavou péči, nové sourozence a mobilové dny macechy, co podle Mikyho jemu a jeho bráchům ukradla ... Petra Hůlová, Zlodějka mýho táty a nové texty. Public · Hosted by Fra. Interested. Invite. clock. Thursday, November 7, 2019 at 7:30 PM - 9:00 PM UTC+01. Hodnocení produktu: 0%. Torst, beletrie, 2019, Petra Hůlová, 276, české V novém románu Petry Hůlové Zlodějka mýho táty nesnáší desetiletý Miky střídavou péči, nové sourozence a mobilové dny macechy, co podle Mikyho jemu a jeho bráchům ukradla tátu.......

INFORMACE

AUTOR
Petra Hůlová
DIMENZE
9,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlodějka mýho táty.pdf

POPIS

V novém románu Petry Hůlové Zlodějka mýho táty nesnáší desetiletý Miky střídavou péči, nové sourozence a mobilové dny macechy, co podle Mikyho jemu a jeho bráchům ukradla tátu. Naštěstí existuje virtuální platforma plná reálných vrstevníků v podobné situaci a ve společném přesvědčení, že mají právo vyklouznout ze střídavé pasti. Mikiho sebelítost v nebezpečném koktejlu s odhodláním zvrátit situaci za každou cenu vede k nezvladatelné nenávisti, jež systematicky ničí život a veškeré vztahy především jemu samému. Nejde se s knihou neptat, kde začínají a končí naše práva na cokoliv, či jak komplikované břemeno vztahů dokážeme unést. Petra Hůlová opět suverénně vládne slovem, ve svém světě na prahu katastrofy klade čím dál nepříjemnější otázky a rozhodně nenabízí jednoznačné odpovědi.

Chcete si přečíst knihu?Zlodějka mýho táty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Hůlová. Číst Zlodějka mýho táty Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY