Geologická abeceda

Geologická abeceda - Zdeněk Kukal | Dcparkrx.org

... proč už nežijí trilobiti ani dinosauři? Proč jsou někde pouště a jinde vlhké pralesy? Proč u nás není jediná činná sopka? ... Knihy z online shopu - ČGS: Svět geologie: ... ... Geologická abeceda autor: Kukal Zdeněk Navigace předchozí slovo: » piktorialismus následující slovo: » pilafpilav slovo se nachází na stránce: P:66 krok zpět: » zpět hledat jiné cizí slovo: » hledán ... Blog. 5 May 2020. Celebrating Prezi's teacher community for Teacher Appreciation Week; 5 May 2020. Single sign-on (SSO) now available for Prezi Teams Garantujeme vrácení peněz do 30ti dní SEVT kód: KNW0179019 EAN kód: 978802042450 ... Geologická abeceda - Zdeněk Kukal | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Single sign-on (SSO) now available for Prezi Teams Garantujeme vrácení peněz do 30ti dní SEVT kód: KNW0179019 EAN kód: 9788020424501 Autor: Kukal Zdeněk Výrobce: Kniha Geologická abeceda (Zdeněk Kukal) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. Ve středu 18. 5. 2011 se v prodejně publikací a map České geologické služby uskutečnil slavnostní křest knihy doc. Zdeňka Kukala Geologická abeceda, kterou ilustrovala grafička Helena Neubertová. K hojnému počtu návštěvníků promluvil svým neotřelým způsobem autor knihy Zdeněk Kukal a dále zástupci Vydavatelství ČGS a Mladé fronty. Veselá pesnička pre šikovné detičky. Prosím všetkých o KOMENTÁR alebo aspoň prispieť PÁČI/NEPÁČI SA ...pretože ak toho bude dosť a budú prevládať tie pozitív......

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Kukal
DIMENZE
5,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Geologická abeceda.pdf

POPIS

Víte, proč už nežijí trilobiti ani dinosauři? Proč jsou někde pouště a jinde vlhké pralesy? Proč u nás není jediná činná sopka? Podívejte se do Geologické abecedy, a dostanete odpovědi na spoustu otázek. Taky zjistíte, že geologie nemusí být jenom věda, ale taky zábava a dobrodružství. Aby se vám odpovědi na vaše otázky dobře hledaly, jsou informace seřazené pěkně podle abecedy. U každého pojmu je barevný obrázek a pozor! dokonce i básnička.

Chcete si přečíst knihu?Geologická abeceda ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Kukal. Číst Geologická abeceda Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY