Dishonored - Hrůza za závojem

Dishonored - Hrůza za závojem - Adam Christopher | Dcparkrx.org

...cká kniha Autor: Adam Christopher. 2019, česky, 272 strán ... KNIHY | Dishonored 03: Hrůza za závojem [Christopher Adam ... ... . Ihneď k čítaniu ePUB, Kindle. Dostupné pre elektronické čítačky Dostupné na webe Dostupné na iOS Dostupné na Androide Dostupné na Windows Phone. Cena s DPH: Dishonored - Hrůza za závojem. Kdo napsal knihu Dishonored - Hrůza za závojem? Autorem je Adam Christopher. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Úvodní stránka → Obchod ... KNIHY | Dishonored 03: Hrůza za závojem [Christopher Adam ... ... . ČBDB.cz - Databáze knih. Úvodní stránka → Obchod → Knihy → Dishonored 03 - Hrůza za závojem ... Dishonored 3: Hrůza za závojem je počin, bez kterého by se člověk obešel. Ne, že by se nedal číst, Adam Christopher psát umí, ale tentokrát krutě neukočíroval zápletku. Pátrací linie je směšná, napětí kniha také příliš nenabízí, postavy neprojdou žádným vývojem, který by stál za řeč, a akce je poskrovnu. Dishonored Hrůza za závojem Adam Christopher. Skladem 5+ ks 244 Kč Běžná cena 329 K č. Ušetříte 85 Kč (26 %) Vložit do ... Dishonored - Hrůza za závojem; Dishonored - Hrůza za závojem. Nakladatelství: Baronet. Autor: Adam Christopher. Ochrana: sociální DRM Rok vydání: 2019 Počet stran: 272 Jazyk: cs Formát: EPUB | MOBI Cena s DPH: 199 Kč ... Dishonored - Hrůza za závojem. Adam Christopher. ... Odměny za nákup v penězích nazpět. 15 let na trhu prověřeno zákazníky. Ověřeno našimi zákazníky . 98 % zákazníků doporučuje náš obchod. Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz. Odbornost ... Ken Wood se ocitá v centru Všehomíra, uprostřed planoucího konfliktu Dobra a Zla. Na straně jedné král D'Sal, na straně druhé čarodějnice Xylla, mocní vládci rozděleného Gamebu....

INFORMACE

AUTOR
Adam Christopher
DIMENZE
8,65 MB
NÁZEV SOUBORU
Dishonored - Hrůza za závojem.pdf

POPIS

BILLII LURCHOVÉ SE PODAŘILO NĚCO NEMOŽNÉHO: OUTSIDER PADL. NYNÍ JE VŠAK PRÁZDNOTA NEVYROVNANÁ A V SÁZCE JE OSUD SVĚTA. Od Tyvie po Serkonos se v textuře skutečnosti objevily záhadné trhliny – portály do Prázdnoty s potenciálem roztrhat svět na kusy. Billie se při pátrání po zdroji této nestability ocitá daleko od Dunwallu, ve městě trhlinou rozpolceném vedví, a v království, jež se vzpamatovává z občanské války a vládne v něm neklidné příměří. Jakožto bývalá nájemná vražedkyně, pašeračka a lovkyně lidí má Billie pořádně tuhý kořínek, a je tou jedinou, kdo dokáže věci dát do pořádku – na to však musí konfrontovat vlastní minulost, a výsledky jejích akcí mohou změnit svět. Z cyklu Dishonored (3)

Chcete si přečíst knihu?Dishonored - Hrůza za závojem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Adam Christopher. Číst Dishonored - Hrůza za závojem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY