Účastníci zájezdu

Účastníci zájezdu - Michal Viewegh | Dcparkrx.org

...mu: Nejde přehrát video. Nefunguje zvuk ... Ucastnici zajezdu 2006 CZ 765.64 MB online ke zhlédnutí ... ... . Zvuk je posunutý. Video se seká. Obraz je poškozený. Nesedí titulky ... Listen to music from Účastníci zájezdu like Karel a Karel, A svlíkat! & more. Find the latest tracks, albums, and images from Účastníci zájezdu. Český-jazyk.cz - ČTENÁŘSKÝ DENÍK » rozbor díla: Účastníci zájezdu (Michal Viewegh) - DOBA A MÍSTO DĚJE: Současnost, Praha a italské pobřeží Jadranu. DĚJ: Příběh je vyprávěn ve třetí ... Účastníci zájezdu - rozbor díla k maturitě | Rozbor-dila.cz ... . DĚJ: Příběh je vyprávěn ve třetí osobě. Spisovatel Max (ne nepodobný Michalu Vieweghovi) chce napsat román... Kniha: Účastníci zájezdu Autor: Michal Viewegh Přidal(a): Zuzka333 - Dílo se odehrává v Praze a později na italském pobřeží Jadranu . Obsah - Spisovatel Max chce napsat román odehrávající se na turistickém zájezdu. Nezvyklé prostředí a vztahy různých lidí, kteří jsou dočasně nuceni pobývat společně na jednom místě - to je přece úžasná látka pro ... Existující filmová místa k filmu Účastníci zájezdu zobrazená na mapě. Účinkují Anna Polívková, Eva Holubová, Bohumil Klepl. Film byl natočen v roce 2006. Mezi státy, kde byl film natáčen patří Česko. Online Účastníci zájezdu. Komedie podle románu a scénáře nejpopulárnějšího současného českého spisovatele Michala Viewegha navazuje na úspěch Románu pro ženy, který se stal nejúspěšnějším filmem loňského roku. Na dovolenou autobusem k Jadranu vyráží náhodná skupinka cestujících. Directed by Jirí Vejdelek. With Anna Polívková, Eva Holubová, Bohumil Klepl, Ondrej Koval. Comedy based on the novel and screenplay of the most popular contemporary Czech writer Michal Viewegh builds on the success of novels for women, who became the most succ...

INFORMACE

AUTOR
Michal Viewegh
DIMENZE
4,79 MB
NÁZEV SOUBORU
Účastníci zájezdu.pdf

POPIS

Mladá průvodkyně cestovní kanceláře, několik manželských párů, dvě studentky, dva homosexuálové, poslanec, spisovatel a přinejmenším čtyři literární kritici — to jsou hlavní postavy úspěšného románu Účastníci zájezdu. Toto dosud nejrozsáhlejší dílo z pera nejpopulárnějšího českého autora je svižně napsanou „melancholickou groteskou“, tentokrát o lidech dočasně proměněných v turisty, jejichž zcela neturistické životní příběhy se během týdenního pobytu kdesi u italského Jadranu nejrůznějším způsobem tragikomicky proplétají.

Chcete si přečíst knihu?Účastníci zájezdu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Viewegh. Číst Účastníci zájezdu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY