Uzly a pomeranče: Jen jedna láska je ta pravá

Uzly a pomeranče: Jen jedna láska je ta pravá - Iva Procházková | Dcparkrx.org

...statečnosti, odpovědnosti, o první lásce, jedním slovem o dospívání ... Uzly a pomeranče (2019) - Recenze, Galerie, Videa a Články ... . Velkou roli hrají koně. Koně jako sny, koně jako vyjádření touhy po nespoutanosti, koně jako závazek, koně jako láska i jako smutek z ... Film UZLY A POMERANČE Jen jedna láska je ta první... Trailer k filmu o lásce k dívce, co voní po pomerančích, o létu, o zauzlovaném vztahu s otcem, o... Jen jedna láska je ta první, stojí na přebalu knihy Ivy Procházkové Uzly a pomeranče, která ke vstupu stejnojmenného filmu do kin vychází podruhé. Ve filmové podobě kovbojského příběhu vedle Tomáše Daleckého v h ... Uzly a pomeranče (2019) - Recenze, Galerie, Videa a Články ... . Ve filmové podobě kovbojského příběhu vedle Tomáše Daleckého v hlavní roli překvapila sebejistým hereckým debutem zpěvačka Ewa Farna. Láska k dívce vonící po pomerančích, zauzlovaný vztah k otci, síla a něha věnovaná malé sestře a stádo koní. To je Darkův svět, to je příběh o šťastném i bolestném dospívání v odloučenosti a kráse Lužických hor. Koně tu nejsou drahé exempláře dostihových stájí, ale bytosti, o které je třeba pečovat a mít je rád. Jen jedna láska je ta první. ... Snímek Uzly a pomeranče vznikl podle stejnojmenné knihy renomované spisovatelky knih pro děti a mládež Ivy Procházkové. Rok výroby: 2019 Datum lokální premiéry: 11. červenec 2019 ... Uzly a pomeranče Uzly a pomeranče (Uzly a pomeranče) Galerie +3. Jen jedna láska je ta první. Film o lásce k dívce, co voní po pomerančích, o zauzlovaném vztahu s otcem, o péči o sestru, o statečnosti, odpovědnosti, o prvních šrámech života, jedním slovem o dospívání. Velkou roli tu hrají koně, kteří umí vnést do ... Jen jedna láska je ta první. Láska k dívce vonící po pomerančích, zauzlovaný vztah k otci, síla a něha věnovaná malé sestře a stádo koní. To je Darkův svět, to je příběh o šťastném i bolestném dospívání v odloučenosti a kráse Lužických hor. Koně tu nejsou drahé exempláře dostihových stájí, ale bytosti, o ... Jen jedna láska je ta první. ... Snímek Uzly a pomeranče vznikl podle stejnojmenné knihy renomované spisovatelky knih pro děti a mládež Ivy Procházkové. Rok výroby: 2019 Datum lokáln...

INFORMACE

AUTOR
Iva Procházková
DIMENZE
3,18 MB
NÁZEV SOUBORU
Uzly a pomeranče: Jen jedna láska je ta pravá.pdf

POPIS

Nespoutaná příroda, divocí koně a nezapomenutelný příběh první lásky… Po smrti své maminky nachází Darek útočiště v nespoutané horské krajině, v blízkosti koní. Jako by byli v něčem pravdivější než lidé, jako by jim lépe rozuměl. Vedle nich mu učaruje také Hanka, „pomerančová holka", v jejíž přítomnosti zapomíná na všechny problémy a prožívá krásné pocity prvního zamilování. Kniha, která si získala srdce čtenářů i kritiků, se dočkala také filmového zpracování. V režii Ivana Pokorného se představí Tomáš Dalecký, Emilie Neumeister, Ewa Farna, Stanislav Majer ad.

Chcete si přečíst knihu?Uzly a pomeranče: Jen jedna láska je ta pravá ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Iva Procházková. Číst Uzly a pomeranče: Jen jedna láska je ta pravá Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY