Uzly a pomeranče

Uzly a pomeranče - Iva Procházková | Dcparkrx.org

...t Réžia: Ivan Pokorný Námet a scenár: Iva Procházková - podľa rovnomenného románu Kamera: Jurgen Rehberg Strih: Michal Hýka, Andreas Baltschun Hudba: Jiří Hájek Distribúcia: Continental film Hrajú: Tomáš Dalecký, Hana Bartoňová, Emilie Neumeister, Stanislav Majer, Ewa Farna, Steffen ... Uzly a pomeranče by Iva Procházková - Goodreads ... ... O čem je kniha Uzly a pomeranče? Román pro dospívající, ve kterém velkou roli hrají koně. Koně jako sny, koně jako vyjádření touhy po nespoutanosti, koně jako závazek, koně jako láska. Darek, kterému táhne na čtrnáctý rok, žije se svým otcem a mladší sestrou v horské vesnici na moravském Slezsku. Všechny informace o produktu Kniha Uzly a pomeranče, porovnání cen z int ... Uzly a pomeranče (2019) HD trailer - YouTube ... . Koně jako sny, koně jako vyjádření touhy po nespoutanosti, koně jako závazek, koně jako láska. Darek, kterému táhne na čtrnáctý rok, žije se svým otcem a mladší sestrou v horské vesnici na moravském Slezsku. Všechny informace o produktu Kniha Uzly a pomeranče, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Uzly a pomeranče. Uzly a pomeranče od 166 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Kniha Uzly a pomeranče spisovatelky Ivy Procházkové byla nominovaná na cenu Magnesia Litera 2012, získala Zlatou stuhu 2012 a v listopadu téhož roku cenu Luchs, jedno z nejprestižnějších německých ocenění za knihu pro mládež udělované týdeníkem Die Zeit. Kniha byla dosud vydána v 5 jazycích. Uzly a pomeranče [DCP] Zobrazit všechny (3) Nahrát obrázek. Další název: Orangentage; Uzly a pomaranče. Žánr: romantick ... Uzly a pomeranče jednu dobu kolovaly po naší třídě na základní škole, kdy byli v nějaké knižní akci od knihovny, a my se snažili nasbírat razítka. Je to skvělá kniha s velkou pravdou a city, které zahýbají s nejedním čtenářem. Anotace mluví za vše, Darek nemá jednoduchý život ale i tak bojuje. Obsah či děj k filmu Uzly a pomeranče. Účinkují Tomáš Dalecký, Emilie Neumeister, Stanislav Majer, Ewa Farna, Leoš Noha, Steffen Groth. Film byl natočen v roce 2019. Mezi státy, kde byl film natáčen patří Česko, Německo. Uzly a pomeranče - Scent of Oranges - Orangentage 7 by Jiří Hájek composer - skladatel published on 2019-05-27T11:26:54Z Dir: Ivan Pokorný teenagers horses movie first love Uzly a pomeranče - Scent of Oranges - Orangentage 9 by Jiří Hájek composer - skladatel published on 2019-05-27T11:29:23Z Dir: Ivan Pokorný teenagers horses movie first love...

INFORMACE

AUTOR
Iva Procházková
DIMENZE
3,60 MB
NÁZEV SOUBORU
Uzly a pomeranče.pdf

POPIS

Příběh o první lásce, nesmělých dotecích, sveřepých klukovských soubojích o čest a o koních. Po smrti své maminky nachází Darek útočiště v nespoutané horské krajině, v prostředí koní. Jako by byli v něčem pravdivější než lidé, které dosud poznal, a lépe jim rozuměl. Vedle nich mu učaruje také Hanka. Sympatická dívka, v jejíž přítomnosti zapomíná na problémy a strasti a prožívá krásné pocity prvního zamilování. Kniha, která si získala srdce čtenářů i kritiků, se dočkala také filmového zpracování. V režii Ivana Pokorného se představí Tomáš Dalecký, Emilie Neumeister, Ewa Farna, Stanislav Majer ad.

Chcete si přečíst knihu?Uzly a pomeranče ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Iva Procházková. Číst Uzly a pomeranče Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY