Efektivní výukové nástroje pro učitele: Strategie pro zvýšení úspěšnosti každého žáka

Efektivní výukové nástroje pro učitele: Strategie pro zvýšení úspěšnosti každého žáka - Paul Ginnis | Dcparkrx.org

...er´s Toolkit: Raise Classroom Achievement with Strategies for Every Learner ... PDF Efektivní výukové nástroje pro učitele ... . Autor: Paul Ginnis. Ilustrátor: Les Evans. Titul je zařazen do žánrů: Učebnice, vzdělání › Pedagogika, metodika výuky Hledáte Efektivní výukové nástroje pro učitele - Strategie pro zvýšení úspěšnosti každého žáka od Ginnis Paul? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Zaměřuje se na zvýšení úspěšnosti žáků a poskytuje řadu možností pro učitele k rozvoji jejich stylu výuky, poslouží jako podnět k profesionálnímu učení a především má potenciál změnit učení tak, aby bylo vzrušující a zábavné pro učitele i žáky. Učitelé chtějí praktické nápady. Pedagogická knihovna J. A. Komensk ... Kniha Efektivní výukové nástroje pro učitele - Strategie ... ... . Učitelé chtějí praktické nápady. Pedagogická knihovna J. A. Komenského Jeruzalémská 12, 110 00 Praha 1 tel. půjčovna: 221 966 411 tel. studovna: 221 966 415 Objednávejte knihu Efektivní výukové nástroje pro učitele - Strategie pro zvýšení úspěšnosti každého žáka v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Efektivní výukové nástroje pro učitele Strategie pro zvýšení úspěšnosti každého žáka Co je účelem vzdělávání? Jak je zajištěno? www.21learn.org Iniciativa pro učení 21. století The 21st Century Learning Initiative . ... Efektivní proces učení ... Tato publikace klade větší důraz na to, jak se učíme a vyučujeme, spíše než na to, co se učíme a vyučujeme. Zaměřuje se na zvýšení úspěšnosti žáků a seznamuje učitele s řadou možností, jak rozvíjet vlastní styl výuky. Je skvělým podnětem k profesionálnímu učení, a především má potenciál změnit učení tak, aby bylo vzrušující a zábavné jak pro ... Efektivní výukové nástroje pro učitele: Podnázev: strategie pro zvýšení úspěšnosti každého žáka = The teacher's toolkit : raise classroom achievement with strategies for every learner: Autor: Paul Ginnis ; ilustroval Les Evans ; z anglického originálu The teacher's toolkit raise classroom achievement with strategies for every ... Efektivní výukové nástroje pro učitele: Strategie pro zvýšení úspěšnosti každého žáka Tato publikace klade větší důraz na to, jak se učíme a vyučujeme, spíše než na to, co se učíme a vyučujeme. Strategie pro zvýšení úspěšnosti každého žáka. ... Popis Hodnocení 5.0 z 5 hvězdiček 1 Popis . Strategie pro zvýšení úspěšnosti každého žáka. Sdílet 0. kategorie Knihy ... Efektivní výukové nástroje pro učitele. Ginnis Paul. 5.0 z 5 hvězdiček. Efektivní výukové nástroje pro učitele Ginnis Paul. Tato publikace klade větší důraz na to, jak se učíme a vyučujeme, spíše než na to, co se učíme a vyučujeme. ... Efektivní výukové nástroje pro učitele - Strategie pro zvýšení úspěšnosti ka...

INFORMACE

AUTOR
Paul Ginnis
DIMENZE
8,70 MB
NÁZEV SOUBORU
Efektivní výukové nástroje pro učitele: Strategie pro zvýšení úspěšnosti každého žáka.pdf

POPIS

Tato publikace klade větší důraz na to, jak se učíme a vyučujeme, spíše než na to, co se učíme a vyučujeme. Zaměřuje se na zvýšení úspěšnosti žáků a seznamuje učitele s řadou možností, jak rozvíjet vlastní styl výuky. Je skvělým podnětem k profesionálnímu učení, a především má potenciál změnit učení tak, aby bylo vzrušující a zábavné jak pro učitele, tak pro žáky. Učitelé chtějí praktické nápady. Tato kniha je jich plná, a to zdaleka není vše. Ze zkušenosti víme, že kvalita výuky i učení se nejsnadněji zlepšuje, když se teorie a praxe navzájem prolínají. Je užitečné vědět, proč věci fungují, či nefungují; mít k dispozici principy řídící strukturu vyučovacích hodin nebo vědět, jak se žáci učí. Kniha přináší praktické výukové strategie, které umožňují: vyhovět potřebám různých stylů učení, stimulovat kreativitu učitele, ozvláštnit výuku, zaujmout jak nadané, tak vyrušující žáky. Bez ohledu na to, jaký předmět vyučujete, vám příručka umožní: rozvíjet schopnosti myšlení, ukotvit studijní dovednosti, vyučovat občanství, vytvořit skutečnou nezávislost. Publikace čerpá z neurovědy, psychologie i sociologie a poskytuje: přehled současného uvažování o učení, padesát různých vyučovacích technik pro všechny typy předmětů a situací, praktické nápady, jak vést skupinovou práci, zvládat různé projevy chování a podporovat osobní odpovědnost, šest základních způsobů fungování ve třídě, nástroje pro kontrolu vašich postupů – od plánování vyučovacích hodin po řízení výkonu.

Chcete si přečíst knihu?Efektivní výukové nástroje pro učitele: Strategie pro zvýšení úspěšnosti každého žáka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Paul Ginnis. Číst Efektivní výukové nástroje pro učitele: Strategie pro zvýšení úspěšnosti každého žáka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY