Pěstujeme bylinky v bytě: Čerstvé i v zimě

Pěstujeme bylinky v bytě: Čerstvé i v zimě - Stephanie Hauschild | Dcparkrx.org

...šť se to týká bazalky. Kuchyňské výpary naopak bylinkám nijak neškodí ... Pěstování bylinek na balkoně, v bytě a na zahradě ... . Usušené bylinky. Bylinky nejčastěji používejte čerstvé. Vždyť řada z nás nemá tu možnost a finanční prostředky na to, aby vybudoval zahradu kolem domu či v zahrádkářské kolonii. Zahrádka „v květináči" může být v t... Májové bylinky v Markvarticích ( www.BylinkovaSkola.cz ) 15.05.2020 (18:00 - 17.05.2020 - 14:00) Ideální čas na sběr bezu černého (květ) 20.05.2020 Od ... Pěstujeme bylinky v bytě | Knihy Grada ... .05.2020 - 14:00) Ideální čas na sběr bezu černého (květ) 20.05.2020 Od tohoto data už nesbíráme kopřivu, má moc dusítkatých látek 20.05.2020 Natáčení pro ČT - pořad Kouzelné bylinky 2021 (Konicko, okres Prostějov) 21.05.2020 (09:00 - 14:00) Bylinky pěstované v zimě, a tedy vlastně celoročně, touží mít pěkně po ruce každý, kdo rád a dobře vaří. V sezoně je sklízíme nejen v bylinkové zahrádce, ale i z pěstebních nádob umístěných na balkoně nebo na okně. V zimě mnohé byty přicházejí vlivem intenzivního vytápění o zdravou míru vlhkosti vzduchu, což má negativní dopad na naše zdraví i psychiku. ... Většina druhů, které pěstujeme v interiéru, ... Kapradiny na zahradě, ve skalce a v bytě. Praha: Grada, 2005. Česká zahrada....

INFORMACE

AUTOR
Stephanie Hauschild
DIMENZE
11,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Pěstujeme bylinky v bytě: Čerstvé i v zimě.pdf

POPIS

Jistě to znáte. V supermarketu nebo v zahradnictví neodoláte bohaté nabídce a koupíte si krásně vzrostlou bazalku, rozmarýn, meduňku, pažitku nebo jinou bylinku v květináči, protože chcete mít zajištěný přísun vitamínů po celý rok, těšíte se z ní pár dní nebo týdnů - a najednou začne chřadnout. Co tedy dělat, aby nám bylinky hezky krášlily okenní parapet, balkon či terasu, provoněly byt a my měli stále dostatek zelených lístků do salátů, polévek a pomazánek? Tyto i další důležité otázky vám zodpoví tato knížka, v níž se dozvíte, jak na to, aby vaše chráněnky vydržely nepříznivé zimní měsíce, jak máte semínka na jaře správně vysévat, jak postupovat, aby se jim vyvinuly pořádné kořínky a rostlinky nestrádaly za teplých měsíců. Jistě vás také potěší krásné fotografie bylinek a jednoduchý nápaditý recept na jejich použití, uzavírající každou z celkem 21 kapitol.

Chcete si přečíst knihu?Pěstujeme bylinky v bytě: Čerstvé i v zimě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephanie Hauschild. Číst Pěstujeme bylinky v bytě: Čerstvé i v zimě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY